[Dretnot | PC Doktoru ] Bilgisayırınızı Onarın ve Hızlandırın.

Dogacantr

Üye
19 Ağu 2017
83
1
bg.org.tr
kN4lpl.png

dostum bu virüslerin sebebini açıklarmısın ?

tabiki trojen olarak görüyor hemen size acıklayım

Görmesinin 1.sebebi anti virüs yazılımının decode edip bitleri okuyamamsı 2. sebebi ise

icerisinde reg edit dosyalarını değiştirecek bir sistem olduğu için trojen olarak algılıyor isteyen kulanabilir.

ve ben bunu mediafire da barındırıyorum o silmediyse hic bir sorun yoktur bence

Son düzenleme:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Merhaba öncelikle ellerinize sağlık program güzel olmuş fakat işlemleri hızlandırmak ve programın donmasını (yanıt vermiyor hatalarının önüne geçmeyi) engellemek için örneğin akıllı tarama özelliğini thread işlemi olarak çalıştırabilirsiniz..

Sonrasında Steam oyunları kısmında direkt steam'a bağlanıp uygulamaları çekse güzel olur veya oyunları biz seçsek..

Steam oyunları çekme konusunda Örnek :

https://github.com/gibbed/SteamAchievementManager

Dogacantr

Üye
19 Ağu 2017
83
1
bg.org.tr
Merhaba öncelikle ellerinize sağlık program güzel olmuş fakat işlemleri hızlandırmak ve programın donmasını (yanıt vermiyor hatalarının önüne geçmeyi) engellemek için örneğin akıllı tarama özelliğini thread işlemi olarak çalıştırabilirsiniz..

Sonrasında Steam oyunları kısmında direkt steam'a bağlanıp uygulamaları çekse güzel olur veya oyunları biz seçsek..

Steam oyunları çekme konusunda Örnek :

https://github.com/gibbed/SteamAchievementManager

Fikirniz için çok teşekürler emin olun v2'de ekliceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.