Dust 2 Yenilendi Ne Düşünüyorsunuz ?

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
Counter Strike Global Offensive oyununun olmazsa olmaz haritası DUST 2 yenilendi ne düşünüyorsunuz ?

shot10a.jpg

shot13a.jpg

shot21a.jpg

shot22a.jpg

shot4a.jpg

shot16a.jpg

Son düzenleme:

llBraiNRoxieSll

Kıdemli Üye
31 Ara 2015
2,369
2
(nowhere) in
Bence güzel oldu böyle bir şeyin olması gerekiyordu nedeni şu kötü bilgisayarı olan oyuncuların sis bombası atınca felan fps sorunu oluyordu bu harita ile pek bir şey olduğunu düşünmüyorum çoğunlukla fps üzerine yoğunlaşmışlar haritada gereksiz parça aksasuar yanmış araba fps düşürücek felan bomba atma taktikleri değişti flash önlenebiliyor levhalar ile felan güzel şeyler oldu ben sevdim açıkçası güzel olmuş çok pusma olayları kaldırılmış sesler değişmiş güzel ses kasılıyor midden gelen adam felan güzel yani . Eski Dust 2 Reis"i unutmayız :D

VirtualSystem

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
411
0
VALVE artık oyunla uğraşma git Ruslara ve Türklere ayrı sunucu at. Oyunda rus görmekten bıktım usandım. Rusça öğrenicem yahu bu gidişle.

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
Çok fazla gereksiz merdivenler eklnemiş, B Side ve Tünel çok kötü olmuş.

bu arada forumda sıkıntımı var sürekli bu sayfa yüklenemedi hatası alıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
80 fps alıyordum eski mapde şimdi kasmalar var özellikle bde ve midde 40a kadar düştüğü oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.