Düzce üniversitesi İngilizce bilgisayar mühendisliği

kodaxo1

Yeni üye
29 Tem 2022
7
3
Abilerim kardeşlerim merhaba selamlar düzce üniversitesinde ingilizce ceng okuyan veyahut bilgisi olan biraz üniversiteden bahsedebilir mi okunur mu yani bilgisayar mühendisliği aslında iş kişide bitiyo fakat üniversite eğitimi nasıldır merak ediyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum...

elm0re

Üye
11 Tem 2022
64
31
localhost
Ciddi anlamda mühendislik fakültesi öğrenci işleri obs'nin yanlış hatalı ve saçma sapan olaylarla dolu açıklarını kapatmak için çok çalışıyor. Onun dışında; içinde yaşayanlar genel olarak gömse de, ben ciddi anlamda sevdiğimi söyleyebilirim. Ne rahatsız edici bir kalabalık var ne de gürültü kirliliği. her yer yeşil. Kendisine ait fabrikası olan savunma sanayinde çok sayıda çalışması olan profesör sıfır ego ile iletişim kurulabilirken aynı fakültede sözde doçent ama oraya nasıl geldiği belli olmayan adamların egosuna maruz kalabilirsin. Düzce'ye çok yakın bir coğrafyada yaşıyorum ulaşım vb. hizmetler de iklim ve hava olayları dolayısıyla geride kalmış bir şehir. Tüm bunları göz önünde bulunudurman gerektiğini düşünüyorum son olarak senin de dediği gibi olay kişide bitiyor dostum, iyi forumlar.

kodaxo1

Yeni üye
29 Tem 2022
7
3
Ciddi anlamda mühendislik fakültesi öğrenci işleri obs'nin yanlış hatalı ve saçma sapan olaylarla dolu açıklarını kapatmak için çok çalışıyor. Onun dışında; içinde yaşayanlar genel olarak gömse de, ben ciddi anlamda sevdiğimi söyleyebilirim. Ne rahatsız edici bir kalabalık var ne de gürültü kirliliği. her yer yeşil. Kendisine ait fabrikası olan savunma sanayinde çok sayıda çalışması olan profesör sıfır ego ile iletişim kurulabilirken aynı fakültede sözde doçent ama oraya nasıl geldiği belli olmayan adamların egosuna maruz kalabilirsin. Düzce'ye çok yakın bir coğrafyada yaşıyorum ulaşım vb. hizmetler de iklim ve hava olayları dolayısıyla geride kalmış bir şehir. Tüm bunları göz önünde bulunudurman gerektiğini düşünüyorum son olarak senin de dediği gibi olay kişide bitiyor dostum, iyi forumlar.
yani tavsiye eder misin ve sen de mi ceng de sin düzce ünide

kodaxo1

Yeni üye
29 Tem 2022
7
3
Dostum uğraştırıcı olur senin için başka alternatifin varsa ona yönel, yok ben üstesinden gelirim diyorsan Düzce güzel coğraf

coğrafi olarak ikamet ettiğim yere yakın alanya ile arasında kaldım alanya da ingilizce ama maddiyat biraz sıkıntı düzce alanyaya göre daha uygundur diye düşünüyüorum maddi açıdan

elm0re

Üye
11 Tem 2022
64
31
localhost
coğrafi olarak ikamet ettiğim yere yakın alanya ile arasında kaldım alanya da ingilizce ama maddiyat biraz sıkıntı düzce alanyaya göre daha uygundur diye düşünüyüorum maddi açıdan
Öyle tabii Düzce daha çok belde gibi Alanya'ya göre, Düzce'yi seç bence mühendislik konusunda öğrencilerin üstüne düşen bir yer. Ama yine de orada okumuş kişilere danışman çok daha iyi olur şimdi seni yanlış yönlendirmiş olmayayım.

kodaxo1

Yeni üye
29 Tem 2022
7
3
Öyle tabii Düzce daha çok belde gibi Alanya'ya göre, Düzce'yi seç bence mühendislik konusunda öğrencilerin üstüne düşen bir yer. Ama yine de orada okumuş kişilere danışman çok daha iyi olur şimdi seni yanlış yönlendirmiş olmayayım.
Anladım teşekkür ederim...

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
164
Turan
Yazılım ve bilgisayar mühendisliğinde katkı vardır üniversiteye göre değişir ama çoğunluk sende biter kendini o alanda geliştirmen gerekir Eğer kendini geliştirebileceğine inanıyorsan git bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.