E-Okul Giriş 2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
knqfc.jpg

knqfg.jpg

knqfr.jpg

İndirme Linki : E-Okul Giriş 2.0

Virüs Total Linki : Virüs Total

Program hakkında bilgi indirme linkinde mevcut. Otomatik resim seçme konusunda bazen sorun olabiliyor. İnşallah beğenirsiniz.

Son düzenleme:

NexuSs

Üye
28 Şub 2013
86
0
gezginlerde olsun bir şey farketmez nasıl olsa senin üyeliğin var istediğin şeyi koyuyon

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
Yani fake mi demek istiyon kardeş dediğim gibi bu tür şeylerle işim yok benim birçok kişi programımı kullanıyor. Hem ben birinin e okulunu ele geçirince bişey kazanmıyorum.

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
Güven meselesiyse sen bilirsin ama hiçbir şekilde içinde mail gönderme türü birşey yoktur. Öyle birşey olmuş olsa resim seçtirme gibi birşeye uğraşmazdım.

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
Yapan kişi tabikide benim programı indirip hakkımda kısmına yada gezginlerdeki yayımcı kısmına baksaydın Yasin Şensoy yazdığını görürdün.

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
Ne virüsü virüs senin bilgisayarında vardır bişey bilmeden iftira atma al yeniledim virüs totalide önce kendi bilgisayarını temizle kesin virüs vardır rar dosyasına bulaşmıştır hemen. Yada zevk için iftira atıyosun.

NexuSs

Üye
28 Şub 2013
86
0
Ne virüsü virüs senin bilgisayarında vardır bişey bilmeden iftira atma al yeniledim virüs totalide önce kendi bilgisayarını temizle kesin virüs vardır rar dosyasına bulaşmıştır hemen. Yada zevk için iftira atıyosun.

aynen virüs yok ben baktım :mml hatta inndir dede var bu virüs taramasından geçirilmiş güvenli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.