E- Posta adresimin şifresini unuttum hesabı nasıl geri alırım

Çözüm
Merhaba @Saga_1268,

Şifresini unuttuğunuz hesaba, öncesinde kurtama maili veya telefon numarası eklediyseniz ve halen erişiminiz varsa "Şifremi Unuttum" diyerek doğrulama kodu ile kimliğinizi doğrulayarak şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni bir şifre alabilirsiniz. Hesaba, öncesinde herhangi bir kurtarma maili veya telefon numarası eklemediyseniz veya eklediğiniz kurtarma adreslerine erişiminizi kaybettiyseniz maalesef ki kimliğinizi doğrulayamayacağınız için şifrenizi sıfırlamanın herhangi bir yolu yoktur. Bu durumda yeni bir hesap açmanızı ve açacağınız hesaba kurtarma mail adresi veya telefon numarası eklemenizi öneririm.

İyi forumlar dilerim.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,177
534
THT's database
Merhaba @Saga_1268,

Şifresini unuttuğunuz hesaba, öncesinde kurtama maili veya telefon numarası eklediyseniz ve halen erişiminiz varsa "Şifremi Unuttum" diyerek doğrulama kodu ile kimliğinizi doğrulayarak şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni bir şifre alabilirsiniz. Hesaba, öncesinde herhangi bir kurtarma maili veya telefon numarası eklemediyseniz veya eklediğiniz kurtarma adreslerine erişiminizi kaybettiyseniz maalesef ki kimliğinizi doğrulayamayacağınız için şifrenizi sıfırlamanın herhangi bir yolu yoktur. Bu durumda yeni bir hesap açmanızı ve açacağınız hesaba kurtarma mail adresi veya telefon numarası eklemenizi öneririm.

İyi forumlar dilerim.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.