e S-t-a-j-y-e-r Eğitimi Hızlı Geçme Kodu Javascript

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkealp55

Üye
19 Ağu 2017
108
0
24
Samsun
Merhaba,

Bu makaleyi şifreli bir biçimde koyacağım. Nedeni ise T**M**R'in bulması durumunda çoğu aktivitenin silinme ihtimali. Çoğu insan çalışıyor, ve e S-t-a-j-y-e-r eğitimini bitiremiyor. Arkada açık bırakmak da yasak. Şimdi bu insanlara yardım etmek için sistemin kodlarına şöyle bir baktım ve bir fonksiyonu çağırıp, bir değeri true yapınca dersin bittiğini anladım. Her bölümde geçerlidir.

Adımları ve makaleyi görmek için Base(2^6) decode etmeniz yeterlidir.

Şifre:
Kod:
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

Kodu açmak için bu linke tıklayabilirsiniz.
Ayrıca bu yöntem Firefox kullananlar içindir.

Son düzenleme:

berkealp55

Üye
19 Ağu 2017
108
0
24
Samsun
Güncel geçme kodu:

Kod:
WWVuaSBnZedtZSBrb2R1OiBpc1F1aXpFbmQgPSB0cnVlO3F1aXpFbmQoKTs=

Son düzenleme:

berkealp55

Üye
19 Ağu 2017
108
0
24
Samsun
Oha site linkini ver çok iyi

Sitede bedava eğitim veya üyelik yok. Devletle bağlantılı bir site, mali müşavir olmak isteyenler önce stajlarını yapıyorlar (hem bu siteden hem gerçek işyerlerinde). Daha sonra bu siteden sınava giriyorlar. Yani sitenin linkini veremem, sistemi kullanıp videoları hızlıca geçmek isteyenler kullansın diye paylaştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.