E-Spor Text Logo Efekti | Eğitim | Free Ai

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51

Herkese İyi Günler Arkadaşlar.

Bugün sizlerle yapmış olduğum E-Spor Text Logo Efekti tasarımımı paylaşmak istedim.

Alt taraf Ek1 de vermiş olduğum linkteki dosyayı indirerek kendinize örnek edinebilirsiniz.

Alt taraf Ek2 de vermiş olduğum linkteki videoyu izleyerek sizlerde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Hayırlı Forumlar.. Kolay Gelsin…

Ek1:

TIKLA

Ek2:

İnfectorem

Yeni üye
25 Haz 2021
26
6
21

Herkese İyi Günler Arkadaşlar.

Bugün sizlerle yapmış olduğum E-Spor Text Logo Efekti tasarımımı paylaşmak istedim.

Alt taraf Ek1 de vermiş olduğum linkteki dosyayı indirerek kendinize örnek edinebilirsiniz.

Alt taraf Ek2 de vermiş olduğum linkteki videoyu izleyerek sizlerde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Hayırlı Forumlar.. Kolay Gelsin…

Ek1:

TIKLA

Ek2:

teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.