EA'in hiçbir oyununu kuramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biocom

Yeni üye
2 Şub 2009
16
0
haziranda ablam şehir dışından geldiğinden beri kurulumda hata veriyor NFS Underground 2, C&C Generals, Red Alert 2 hatta Sims 2'yi bile denedim ama kuramadım yardım edebilecek olanlara şimdiden teşekkürler

biocom

Yeni üye
2 Şub 2009
16
0
Dosyalarda hata veriyor. Mesela U2'de golf\vinliy.bins gibi bir dosya Sims 2'de simspackage8. Generals'in setup dahi açılmıyor şu an

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
bu oyunları bi tam kaldır önce pc den sonra kurmayı dene bakalım

tam kaldırmak için su adımları takip et
Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın
(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)
1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden
2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin
3- Microsoft 'u açın
4- Windows 'u açın
5- CurrentVersion 'u açın
6- Uninstall' ı açın
listeden oyunları seçip del tuşuna bas

biocom

Yeni üye
2 Şub 2009
16
0
program rahatlıkla kuruyorum Knight Online ve pvp kurdum hatta biraz önce
kurduğum yer E:\Program Files\EA Games\...

ama C'ye de kurmayı denemiştim olmamıştı

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kuramadığın oyunu nereye kurmaya çalışıoo ona bi bakk olmayan bi adrese kurmaya çalışıosa o yüzdende kuramayabilir... yani kurmaya çalıştığı adres silinmiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.