EBA.GOV Tebrik.

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Shell
LGdr2J.png

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,282
5
Hall of Fame
İlk defa böyle bir şey görüyorum. Güvenliğin önemsendiğini gördükçe mutlu oluyorum. Sana da tebrikler dostum.

B0R4N

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
314
2
Deseydin ya Ben yeşillik istiyom para verim para :D
(tebrikler bu arada şaka maka her yiğidin harcı değil)

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
921
5
104
Burning Hâll
1.5 - 2 sene önce türk sitelerinin var olan zaafiyetlerini tespit edip bildirdiğimizde ters ters geri dönüş cevapları alıyorduk. hatta üstüne mahkemeye verenler olmuştu. çok garip bir ülkeyiz, iyilik yaptın diye her an hapislik de olabiliyorsun :) :)

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Teşekkür ederim.Doğrudan mail yoluyla cevap yazınca geri dönüş olamamıştı hatta güvenlik maile bile bakılmamıştı.Okuldaki hocamla birlikte ilimizin İl Milli Eğitim Müdür'ü ile görüşme yaptık.Ardından makamında 1 2 saatlik görüşmenin ardından telefon ile Ankara'dan Ahmet Şamil Demircan ile görüştüm.Böylelikle sonuç aldım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.