Economic denial of sustainability nedir

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
Edos bulut hizmetlerini ele alan bir ddos saldırı türüdür bu zamanlarda bulut hizmetleri şirketler tarafından çok tercih ediliyor ve yararlıdır
Edos saldırısıda şirketin kullandığı bulut hizmetine saldırarak şirkete fazladan bir maliyet bindiriyor ve bulut hizmetinin aksamasını doğru çalışmamasını sağlıyor. Edos saldırı türleri: W-Edos,şöyle açıklanabilir mesela sizin bir faturalı hattınız var ve cihazınıza bir virüs bulaşıyor bu virüs internetinizi durmadan yiyiyor sınırlaması yok ve kullanılan internet artıkça maliyeti'de artıyor tabi internet dediğim bulut hizmeti sadece ben uyarladım.
I-Edos ise bir internet paketiniz var ve virüs bulaşıyor internet paketinizi bitiriyor ve internete bağlanamıyorsunuz tabi bulut paketi bittimi verileri nerde saklıcaksınız demi Edos saldırı türünü çok fazla kişi bilmiyor ve forumda hiç konusu yok yada ben öyle biliyorum yararlandığım makaleleri okursanız eğer anlattığımı anlamadıysanız pekiştireceksiniz. yararlandığım makaleler:EDOS Saldırısı Nedir? Bulut Teknolojileri Güvenliği - Yunus Emre

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Edos bulut hizmetlerini ele alan bir ddos saldırı türüdür bu zamanlarda bulut hizmetleri şirketler tarafından çok tercih ediliyor ve yararlıdır
Edos saldırısıda şirketin kullandığı bulut hizmetine saldırarak şirkete fazladan bir maliyet bindiriyor ve bulut hizmetinin aksamasını doğru çalışmamasını sağlıyor. Edos saldırı türleri: W-Edos,şöyle açıklanabilir mesela sizin bir faturalı hattınız var ve cihazınıza bir virüs bulaşıyor bu virüs internetinizi durmadan yiyiyor sınırlaması yok ve kullanılan internet artıkça maliyeti'de artıyor tabi internet dediğim bulut hizmeti sadece ben uyarladım.
I-Edos ise bir internet paketiniz var ve virüs bulaşıyor internet paketinizi bitiriyor ve internete bağlanamıyorsunuz tabi bulut paketi bittimi verileri nerde saklıcaksınız demi Edos saldırı türünü çok fazla kişi bilmiyor ve forumda hiç konusu yok yada ben öyle biliyorum yararlandığım makaleleri okursanız eğer anlattığımı anlamadıysanız pekiştireceksiniz. yararlandığım makaleler:EDOS Saldırısı Nedir? Bulut Teknolojileri Güvenliği - Yunus Emre

Elinize kolunuza sağlık güzel konu olmuş.
iyi günler iyi forumlar dilerim.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Eline sağlık güzel konu olmuş fakat yazıları biraz renklendirirsen ve 1 tanede görsel
eklersen konun görsellik açısından daha iyi gözükür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.