Eğitim Setleri Tek Başlık Altında

SonJ

Yeni üye
22 Mar 2019
1
0
Saolun çok işime yaradı. Youtube'dan anlatılanları anlamıyordum elinize sağlık.

17 Tem 2019
67
2
Timur Devlet
Bir çok arkadaşımızın işine yarayacağı Eğitim Setlerini Bu başlık altında toplamak istedim.
Hem bölümün daha düzenli olması için hemde aradığınızı kolaylıkla bulmanız için...

CSS Görsel Eğitim Seti

/// Css Görsel Eğitim Seti Türkçe /// - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
--------------------------------------------
PHP Eğitim Seti (111 Ders)

http://www.turkhackteam.net/web-programlama/647366-php-egitim-seti-111-adet.html
PHP Görsel Eğitim Seti (82 Ders)

/// Php Görsel Eğitim Seti - 82 Video Türkçe/// - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
RC Eğitim Seti (3 DVD-50 Saat)

RC Eğitim Ücretsiz 50 saatlik Web Eğitimi 3 DVD - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
ASP ve Veritabanı Temel Eğitim Seti

ASP ve Veritabanı Temel Eğitim Seti //BlackWhitexx - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
HTML5 Görsel Eğitim Seti

Yeni Başlayanlar için HTML5 Görsel Eğitim Seti //BlackWhitexx - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
---------------------------------------------
C# SQL Server Ve Asp.net Video Eğitim Seti Türkçe

/// C# SQL Server Ve Asp.net Video Eğitim Seti Türkçe///tavsiyedir babacanlarım:) - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
---------------------------------------------
Css 3.0 Görsel Eğitim Seti 2013-2014

http://www.turkhackteam.net/web-programlama/956946-css-3-0-gorsel-egitim-seti-2013-2014-yeni.html

linkleri yenileye bilir misin PATRON silinmiş ve ya yetkimiz diye giremiyoruz : )

8 Şub 2019
226
1
X
Arkadaşlar lütfen tarihe karışmış konulara yanıtlar verip tekrar gündeme getirmeyin azcık mantık yürütün aradan 5 yıl geçmiş sağlam kalır mı o linkler vs ? Forumu boş konular ile doldurmayın güncel konulara odaklanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.