Eğitim Videoları Kanalı Sonunda Açıldı! - quarex57

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Evet arkadaşlar daha önceden sizlere bahsetmiştim , sağ olsun yanımda bir çok destek çıkacağını söyleyen kişi bulundu. Videoda bahsettim, daha önceki konuda da bahsettim burada da biraz bahsedeyim.
Arkadaşlar kanalımız eğitim ağırlıklı bir konu olacak. Ne gibi eğitim; Adobe Photoshop, Sony Vegas, Cinema 4D, After Effects ve Blender. Temel eğitimlerini verdikten sonra, asıl herkesin merak ettiği çalışmaların inceliklerini anlatacağım sizlere.
Tabii bunların yanı sıra yaptığım çalışmaların speedart'ları da olacak ve ara ara sizinle çalışma dosyası paylaşacağım. Kısacası sizlerinde desteğiyle çok güzel her yaştan herkesin istifade edebileceği bir kanal olacak.
Sizden tek ricam desteklerinizi esirgememeniz. Yani abone olup belirli bir kitleye ulaşmamız için de paylaşmanız. Malum 100 Aboneden sonra "Özel Url" alınıyor ve bu markalaşma açısından çok önemli bir unsur. Kanalın ilk videosu aşağıdadır. Abone olmayı unutmayın dostlarım. :)

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=mnLy-12cgCg"]https://www.youtube.com/watch?v=mnLy-12cgCg[/ame]

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Hayırlı olsun dostum :)
İnşallah verdiğin emeğin karşılığını alırsın :)

demonline

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
263
0
herkes teşekkür etmiş de destek yok. abone olun bari çakma maillerle. ben oldum ve ilkim bayan nickle :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.