Eğtim seti yapmayı düşünüyorum

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Merhaba arkadaşlar pocket game devloper temel seviye eğtim seti yapmayı ve o eğtim setini udemy sitesinde ücretsiz olarak yayınlamayı düşünüyorum bilmeyenler için söylüyorum pocket game devloper mobilden oyun yapmaya yarayan bir program bu eğtim setini yapsam işinize yarar mı?

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
Merhaba arkadaşlar pocket game devloper temel seviye eğtim seti yapmayı ve o eğtim setini udemy sitesinde ücretsiz olarak yayınlamayı düşünüyorum bilmeyenler için söylüyorum pocket game devloper mobilden oyun yapmaya yarayan bir program bu eğtim setini yapsam işinize yarar mı?
Ücretsiz yapacaksan direkt YouTube üzerinden yap.
Ayrıca mobil oyun motorlarının çöptür.
Canınız sıkılıyorsa ve yani bir şey öğrenmek istiyorsanız bakılabilir.
Onun dışında neredeyse hiçbir işe yaramazlar.

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,077
533
Belirsiz
bu işle uğraşmak isteyen kişilerin işine yarar yeni bilgiler öğrenir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.