ek gelirim yok ne yapabilirim diyorsan hemen bak derim

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,225
900
22

öncelikle selam dostlarım ben sefilbilo23 boş zamanım da neler yapıyorsun diyen merak eden olursa hemen söyleyim

ilk başta köpek gezdirici ve kuş bakma kedi bakma günlük kazançlarınız 100 ve 150 hata 200 tl alabilirsiniz ben nasıl kazanıyorum peki ?

ilk başta aşağdaki siteye üye oluyorsunuz daha sonra hakkınız da bilgilendirci ekliyorsunuz ve iş için numaranız ekliyorsunuz günlük fiyatları karşılatırıyorsunuz ve görüşmek için de saat ve yer ayarlıyorsunuz sonra kendi hakkınız da biraz bilgi veriyorsunuz örnek okuyorum ek olarak siber güvenlik okuyorum kazancım az olduğu için bu işe başladım gibi vs anlatıyorsunuz daha sonra köpek için bilgi veriyorsunuz örneğin size sorarlar bunu​

köpek üslu ama karşı köpekleri görünce hemen havliyor gibi bunu en iyisi uzaklaştırma ve belirili saatler de büyük yapması lazım akılı biri yeşilik yerlerde bol gezdirin daha sonra her 20 dakika bir su ihtacı duyar ve cabuk yorulması için yokuşta koşmanızı tavsiye ederim işiniz cabuk biter ve 1 saat ve 3 saat arası bir gezdirmenizi tavsiye ederim 5 saat gezdirseniz 500 tl ve belirli ücret konusun da anlayışın

peki benim kazancım günlük hata saatlik ne kadar günlük 1 saat gezdiriyorum 450 tl alıyorum sabah 8:30 cıkış 9:30 da cıkıyorum köpek sahibi şu kadın​

eğer merak eden bişey olursa sorabilirsiniz​

1 ay da 13 bin 300 tl alıyorum bilginizle​

cagtay1313

Yeni üye
18 Tem 2013
3
0
Hocam selamlar
Gigbiye ben de üye oldum profilim de onaylandı biz teleplere teklif sunabiliyor muyuz yoksa bize bir teklif gelsin diye mi bekleyeceğiz.Bir de ortalama saatliği ne kadar köpek gezdirmenin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.