Ekran kartı alacaklar OKUYUN!

usbehci

Katılımcı Üye
15 May 2013
298
0
Türkiye
Öncelikler merhaba direk konuya girmek istiyorum ekran kartı alacak kişiler için birşeyler demek istiyorum şimdi ekran kartı alırken en önemlisi 256 bit falan olması değildir 4gb-2gb da değildir en önemlisi ekran kartını tanımaktır . Ekran kartını tanımak için biraz araştırma farklı ekran kartlarıyla o ekran kartını karşılaştırma yapılmalıdır.Neden böyle diyorum, gidipte 2 gb 256 bit gtx 770 yerine 3gb 384 bit r280 alırsanız bitcoin ile uğraşmayacaksanız hata edersiniz çünkü gtx 770, r280 den oyunlarda daha fazla performans verir. en iyisi 1 aylık bi araştırma sürecidir bu sayede ekran kartlarını tanırsınız ve alırken hata yapmazsınız. Eğer uğraşamam diyorsanız bir bilene danışın kolay gelsin.

Son düzenleme:

seih94

Yeni üye
14 Tem 2014
26
0
Alintı
Merhaba arkadaşlar. Asus R9 280X kullanıyorum. Oyunlarda grafiklerde bozulma yaşıyordum, sorunun sadece bende olduğunu düşünüyordum fakat çok fazla kişide varmış. Sizlere tavsiyem bu kartı almayın aldırtmayın. Çizgi elektroniğe sorunu bildiricem iade talebinde bulunacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.