Ekran Kartınıza OverClock Çekelim Oyunlarda Canavar Gibi Olsun

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
Bugün OverClock Nedir Onu Anlatıcam

OverClock Demek Sistemi Çalıştığı Performansın Üstünde Çalıştırmaktır

Bu Ekran Kartında , Ram ' de Vs de Olur

Yanlız İşi Bilmez İseniz Yakarsınız .

AtıTool İle OverClock Yapıcaz Programın Adı Atı Ama Nvıdıa İçinde Geçerli Bir Programdır

Diğer Marka Ekran Kartlarınıda Destekleyebilir , Denemedim ...

Şimdi Programı İndiriyoruz

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Anlatım ;

Programı Açıyoruz Karşımıza Böyle Bir Şey Gelecek

screen1.gif

Find Max Core :program kısa bir testten sonra kartınızın işlemcisinin calısabileceği en yüksek ve stabil değerleri belirler.

Find Max Memory :Find max core'da yapılan işlemleri uygulayarak kartın ramlerinin calısabileceği en yüksek ve stabil değerleri belirler

Programa Bırakın O Ölçsün Daha Sonra Ayarları Aktif Edin

Emin Olun Ki Eskisinden Daha Fazla Performans Alacaksınız ..

aquates

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
270
0
fanı iyi olmayana önermem.
Çok farkta görüceğinizi sanmıyorum ama deneyebilirsiniz.
Saol paylaşım için.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Arkadaşlar OverClock Ayarları Çok hassas Bir ayar.Bır anlık Hatanız ekran kartınızın yanmasına sebep olabılır.Yani Kısaca Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarabilirsiniz.Laptop kullanan arkadaşlar Bu Tarz ayarları Kesinlikle Kullanmasınlar.Çünkü Laptoplarda Bu Tarz Ayarlar yapmak Göz Göre Göre Ölüme Gitmekten hiç bir farkı yoktur

catool

Yeni üye
17 Nis 2010
1
0
bu ram le ekran kartının fazla ısınmasına nedn olur buyuk ıhtımal. benım netbookun ekran kartıyla ramı fena değil (3gb-1gb) oyunu rhat oynuyorum ama ısındığı için kapatıyo bızaman sonra. yanma tehlıkesı olabılır.

W.PiTToN

Üye
20 Tem 2007
124
0
Arkadaşlar OverClock Ayarları Çok hassas Bir ayar.Bır anlık Hatanız ekran kartınızın yanmasına sebep olabılır.Yani Kısaca Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarabilirsiniz.Laptop kullanan arkadaşlar Bu Tarz ayarları Kesinlikle Kullanmasınlar.Çünkü Laptoplarda Bu Tarz Ayarlar yapmak Göz Göre Göre Ölüme Gitmekten hiç bir farkı yoktur

Çok Haklı-

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.