Ekşi Sözlük Erişim Kısıtlaması

Asterixs

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
503
263
O'nun kalbine giden yolda.
Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu (BTK) tarafından erişim kısıtlaması getirildi. Ekşi Sözlük twitter hesabın şu açıklamayı yaptı: "Erişim engeli konusunda bir karar olduğunu gördük ancak ayrıntısı hakkında bilgi sahibi değiliz, yetkililerden bilgi almaya çalışıyoruz". Ancak BTK herhangi bir açıklamada bulunmadı şimdilik. Sizler konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Ekran-goruntusu-2023-02-21-223236.png

1 Şub 2023
135
80
İnternetin özgür olmasından yanayım ama bu özgürlük denetim altında tutulması gerekmekte her istediğinizi yapamazsınız!

1 Şub 2023
135
80
Denetim konusunda haklısınız ama BTK akademinin bilgi vermemesinden dolayı kullanıcıların bazıları hem merak içinde hemde bu yapılana karşı öfkeliler.
Bulurlar bir bahane illaki.
bizim halkımız istiyor ki herkes serbest olsun, herşeyi yapayım ama sonuçlarını düşünemiyor.
bu konuyu açman iyi oldu dün gece derin web de gezerken biraz düşündüm bu içeriklerin hepsi normal web de olsa idi neler olabilirdi?

Asterixs

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
503
263
Bulurlar bir bahane illaki.
bizim halkımız istiyor ki herkes serbest olsun, herşeyi yapayım ama sonuçlarını düşünemiyor.
bu konuyu açman iyi oldu dün gece derin web de gezerken biraz düşündüm bu içeriklerin hepsi normal web de olsa idi neler olabilirdi?
Derin web'teki bilgiler normal web'te olsa millet birbirini dolandırmak başka iş yapamaz maalesef. Bizim halkımız da söylediğin gibi armut piş ağzıma düş diyor gerisini düşünmüyor (genel olarak).

1 Şub 2023
135
80
Derin web'teki bilgiler normal web'te olsa millet birbirini dolandırmak başka iş yapamaz maalesef.
Dolandırmak en masum olanı.
sanırsam hiç girmedin veya ortamında bulunmadın? çocuk istismarından tut en pis işleri yapanı bulursun, onion dolandırıcı kaynıyor diyenlere bakma 1-2 gün geceleri benle takıl anlarsın :)

Asterixs

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
503
263
Dolandırmak en masum olanı.
sanırsam hiç girmedin veya ortamında bulunmadın? çocuk istismarından tut en pis işleri yapanı bulursun, onion dolandırıcı kaynıyor diyenlere bakma 1-2 gün geceleri benle takıl anlarsın :)
Girdim daha önce sadece burada yazmak istemedim ve fazla takılmadım orada ondandır. Takılma meselesine gelirsek olur sıkıntı yok 😃

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.