'Eline sağlık' ve Türevi Postların Yasağı Kaldırılmıştır

AnonimTeam

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
533
2
Baku
Merhabalar,

Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Eski sistem de mesaj kasmayan üyelerin sayısı kasanlara oranla çok azdı. Önlemler aldık yönetim olarak fakat sonra "çok sıkıyorsunuz bizleri" dendi. ÜDY'de çözüm olarak bunu uygulamaya geçirdi. Bröve alan üyelerde alanlarında gerçekten kendini kanıtlamış ve iş yapan kişilerdir. "Forum öldü, bitti" gibi postlar geliyor fakat neye göre kime göre? Elimizden geldiğince bir şeyler yapıyoruz ve forumda ölmedi :)

bana gore forum zombi olmus :D sebebide gecen yil 200 - 300 onlineye kadar cikan forum bu yil 70 i zor gorur oldu

AnonimTeam

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
533
2
Baku
Rütbe sistemi ve mesaj/konu kısıtlamaları THT 'nin paylaşımdan ziyade daha çok rütbe atlama, sürekli aynı konuların ve tekniklerin yayınlanması, rütbe almanın forumda önemli bir durummuş gibi lanse edilmesini engellemek için yapıldı. 1.5 sene önce brutforce, tayland devlet sitesi, dork konularından geçemiyorduk. Artık niteliği olan konular açılıyor.
Kaliteli konular açıyorsanız foruma bir alanda fayda sağlıyorsanız o alana uygun bir bröve alarak normal üyelerden bir üst statüye terfi edebiliyorsanız. Eski askeri düzene göre daha iyi bir durum. Emek veren karşılığını alacak. Gereksiz mesaj yazanlar aynı yerinde sayacak.

artik bos bos konulardan abska birsey goremiyorum anasayfada ? ornekler : konum silindi ,Hacklendik ne yapabilirim? ,Hitleap gibi siteler varmı?, En ufak sarsıntıda yeniden başlama, Wifi Bağlantım Zayıf, C# İndirme linki Please - bunlarami niteligi olan konu diyorsunuz ?

alin resim bakin nitelikli konulara

fHAQP4.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.