en iyi güvenilir sms onay sitesi hangisi

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
248
85
:)
beyler bana sms onay sitesi lazım güvenilir whatsap açmayı düşünüyorum şimdilik,hangi siteler kaliteli ucuz güvenilir
"Hushed" adlı programa bak.

Ayrıca tavsiye: Numarayı almadan önce kod göndermeyi dene, numara yasaklandıysa yasaklandığını söyleyecektir. Eğerki sıkıntı yoksa kod gönderildi diyecektir. Sende numarayı al ve tekrar kod gönderip aç. Kendim bizzat kullanıyorum. Ayrıca ucuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.