En İyi İşletim Sistemi Sizce Hangisi?//anket

32563

Üye
27 May 2022
112
54
@Adanlıtrojan
kişiye göre değişir ben sadece windows kullanıcısıyım yetiyor, 2 çekirdek işlemci 7 kullanıyorum, google youtube ve zula gta vice city vb açıyor, illa diger işletim sistemlerini kullanacaksamda diğer kasada kullanırım, multiboot yaparım flash belleğe tak çalıştır gibi ,yada onlara kurarım :)
Full sistem özelliklerin nedir?
1-Windows
2-MacOs
3-Linux
4-Pardus
5-Unıx
6-Android
7-İOS
sizce hangisi daha iyi bir işletim sistemi
bence linux
Windows. Çok seviyorum onu 😍 Onun dışında 2. olarak(bu listeden) GNU/Linux. OpenBSD olsaydı onu derdim. Bu arada Linux ve Unix işletim sistemi değil işletim sistemi olan GNU/Linux ve mesela Unix tabanlı OpenBSD.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
1-Windows
2-MacOs
3-Linux
4-Pardus
5-Unıx
6-Android
7-İOS
sizce hangisi daha iyi bir işletim sistemi
bence linux
Linux ile Pardus'u koyman saçma olmuş Pardus'da zaten linux tabanlı işletim sistemi ve PC ile Telefonların işletim sistemlerini bir arada koyman saçma olmuş
Bence Windows zaten hacking araçları Windowsda kullanılabilir

METOZZ

Yeni üye
11 Ara 2021
27
7
Arch tabanlı herhangi bir dağıtım+BlackArch Depoları = Günlük kullanım & Hacking için mükemmel bir OS.

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Bilgisayar kullanmaya başladığım süreden beridir Windows kullanan biriyim, ek olarak MacOS ve Linux kullandım, grafik tasarım ile uğraştığım için benim için işlevsellik önemli, işimi en çok kolaylaştıran MacOS oldu, iş için MacOS, oyunlar için Windows, hacking & tools için Linux diyorum.

Not:Benim için belirli bir sıralama yok ama bana göre en iyisi MacOS.

9 Ara 2021
209
38
@32563
1 leptop var ,amd bunuda tamır etmem lazım goruntu yok
3 kasa var, 2 ıntel 1 amd yıne,
dıger kasada var ou tamır etmem lazım goruntu yok onu yazmadım
sıstemde ıntel amd degısıyor, ıntelde xeon ıslemcı kullanıyorum 4 cekırdek , amd de 8 cekırdek kullanıyorum , ramlar mınımum 16 gb , ekran kartları 4 ıle 8 gb degısıyor kasadan kasaya, ssd 500 gb ustu hep, hava kule tıpı sogutma kullanıyorum 3 fanlı hepsı overlock vb yapmak ıcın
yenı ddr5 kasa dızecem ıste , amd am5 soket ıslemcı ve ram lı anakart urettı, yıl sonuna dogru sürer pıyasaya, 16 cekırdek sıstem almayı planlıyorum amd yıne

Froqus

Üye
4 Ara 2022
71
22
kesınlıkle xnot en ıyısıdır wındowsu bıle gecer xnotu kullanmayanlar lutfen bılıp bılmeden yorum yapmasın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.