en iyi njrat fud crypter 0/40

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Arkadaşlar herkeze selam. bugün sizlere njrat server fudlamayı göstereceğim. Biliyorsunuz ki bundan önce bu konu ile ilgili 2 video daha yayınlamıştım..

bu video ile part-3 'ü tamamlamış oldum . bu sefer oluşturduğumuz serveri tam fudlayarak 0/40 sonucunu alacağız.

bunun için visual studio programını kullanacağız. benim video da gösterdiğim visual studio sürümü 2012 ultimate dir.

biliyorsunuz ki artık piayasada sağlam crypter bulmak zordur. en sağlam diye payasaya sürülen crypterler bile 5/35 , 7/40, 8/65 gibi sonuçlar veriyor.

bu konudan önce çektiktiğim 2 njrat server fudlama konularımda programlara rar pass koymamıştım. fakat bazı arkadaşlar bu tür programları virüs totalda tarattıkları için rar pass koymamı istediler. bu yüzden bende rar pass kodyum. rar şifresi md5 ile hashlanmıştır. rar şifresini kırmak steyen çeşitli md5 decode sitelerine bakmalılardır...
.

programın indirme linki :

rar şifresi = vatanbölünmez

RAR PASS MD5 = 60ba39aa5b36b69bb846b5be46bc72ca

virüs total = [url]https://www.virustotal.com/#/file/4aa86cb3df58a35f5b2a42b2e8550e3fa68d6f98bf393224ae902acca40ba853/detection

Not= videoda kullanılan programları , ya sanal makinede açın , yada video da benim kullandığm sandboxie programının içinde açın. sandboxie programının içinde bu tür programları açarsanız, olası program ile birleştirilmiş bir serverin bilgisayarınıza bulaşmasını engellemiş olursunuz. Nede olsa bu tür programları yabancı kaynaklardan alıyorum. tedbir almak herzaman iyidir.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=tRrCLHrK8Vk"]https://www.youtube.com/watch?v=tRrCLHrK8Vk[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

mained

Üye
17 May 2018
78
1
*.dmg
Decryptorlanmış veriler memoryde okunmaz, bu scan time. İşe yaramayacaktır. Çalıştırdığında tüm anti-virüs yazılımları öter, düüt düüt...

Son düzenleme:

Akilay

Yeni üye
10 Ara 2017
13
0
arkadaşlr bu yöntem tamammen scantime yöntemdir win10 defender bile geçmez ...o yüzden arkadaşın eline sağlık ama çöp yani..

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
arkadaşlr bu yöntem tamammen scantime yöntemdir win10 defender bile geçmez ...o yüzden arkadaşın eline sağlık ama çöp yani..

ben normalda hiç njrat kullanmadım , darkcomet de hiç hayatımda kullanmadım. ben sadece ****sploit kullanırım. sizin mesajnızdan sonra deneme yaptım ve haklılığınızı gördüm. şuan bir yöntem bulamadım , fazla uğraşmadığım için ama ileriki günler bunu nasıl geçebileceğimiz üzerine bir çalışma yapmayı düşünüyorum.

mesala eset smart securty ağ korumasıda yapıyor. njrat değil normal de ****splotit bile kullansam eset yakalıyor. sebebi ise backdoor virüslü olduğu için değil eset smart security güvenlik duvarınıda kontrol ettiği için buradan gelen giden portlardan yakalıyor. yani bunu geçmenin pek de mümkün olduğunu göremedim . normal de windows defenderi geçiyorum ama eset smart security ağ korumasıda yaptığı iççin geçemiyorum. njrat da da imkansız gibi görünüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.