en kolay para kazanma taktiği

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,211
892
22

MERHABA ARKADAŞLAR BEN UZUN ZAMANDIR GELİRİMİN BÜYÜK KÜÇÜK DEMEDEN HER TÜRLÜ GELİRİM GELİYORDU ŞİMDİ SİZLERE NASIL YAPTIĞIMI BİR DE BENİMLE DİNLEYİN

ÖNCELİKLE GELİRİMİZ İÇİN EN AZ 2 BİN TL ŞART​

2 bin tl hazır öncelikle letgo dolap gibi ürünleri pazarlık ederek 200 veya 150 gibi ürünleri çalışır durumuna bakın

öncelikle klaviye maous ped aksasuar ürünleri terich edin daha sonra 30 40 50 bilemedim 80 tl olan üürnleri elinizde geldikce ucuza alın örneğin
bir fare maous ve ped 150 veya 250 dedi zaman sıfır tabiki siz en ucuzu 200 tl ile 135 tl arası bi fiyat belirleyin diyelim ki bunu aldınız şimdi de biz satış işlemi yapalım diyelim ki siz 200 tl aldınız 150 100 tl arası fiyat koyup 350 300 tl ile rahat set olarak satış yaparsınız tabiki bu hemen olucak iş değil emek vermeniz lazım

KENDİNİZİ TANITIN​

öncelikle bu iş emek işidir ağıç da öyle bakımı yapmadan elma olmaz ilk önce kendinize göre aksesuar ve 2 ci el gibi bi letgo sayfasını acıyorsunuz telefon numaranızı ve özel biresel yerinizi ekleyin kargo imkanınız olsun müşteriler size güvensin whatsapp da online görüşme yapmanız lazım az öde cok sat hesabıla günde en az 10 bin tl kazana bilirsiniz ben 500 tl de başladım şuan da gelirimin yarısı letgo üzerinde gerçekleştiriyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.