En Kolay Yoldan Facebook Hesabı Çalma 2017- Videolu Anlatım ☬❛GonzaLes.°*シ

Konu Faydalımı Ve Sabite Alınsınmı

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,778
252
85
Kayseri
Link kısaltımı

Kaldırılmıştır.

---------

Selamün Aleyküm Arkadaşlar
2016 için güzel bir facebook çalma için bir yöntem geliştirdik '' hacker11548 '' banlı olduğu halde yinede THT için yardımlarını esirgemeyen ve ben işteyken sistemleri kodlayan ve kendi scriptinden yararlanmamı isteyen musileno arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum...
2nokta ya saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum :)

Anket ekledim ve konuyu baltalamak için seçenek işaretlemeyin işinize yaradıysa kurduysanız çalışıyorsa seçenekleri işaretleyin

Arkadaşlar Şimdi Bu sistem videoda anlattığım gibi ilk gösterdiğim yöntem beğeni hilesi ,takipçi hilesi,flood attırma, gibi bir sistem ama biz bunun içine fake yerleştirmiş bulunmaktayız ve hem o kişilere beğeni gidiyor hemde facebook hesabını ele geçiriyoruz sistemi denedim ve 1 hafta içinde ''hacker11548'' nickli arkadaşımızla 134 tane hesap geçirdik elimize ve hiçbir zarar vermeden veritabanını boşalttık.

Veritabanı ayarlarımızı yapmak için sizlere şahseser bir konu hazırladım veribağlantısı için bu konuyu inceleyiniz => http://www.turkhackteam.org/web-programlama/1316372-veritabani-baglantisi-yapma-gonzales.html

Sizde bu scripti hostinger.web.tr gibi free domain açarak ftp ile scripti yükleyebilirsiniz.
Script klasörü : config.php - connect.php - baglan.php olan dosyaları kendi mysql veritabanınıza göre ayarlayınız yoksa script çalışmaz .

Script Kullanım Ve Tanıtım Videosu
Script Nasıl Yüklenir Anlatımı
Script İndirme Linki : Fake Script Download
Script SQL indirme Linki : Fake Veritabanı Download
Script Rar Şifreleri : Fake Rar Şifreleri
Virüs Total : Link 1
Virüs Total : Link 2

Moderatör tarafında düzenlendi:

denetimci2

Üye
5 Ocak 2016
241
1
Sorunlar İçin Sitenin Anasayfasındaki İletişimden Bize ulaşabilirsiniz Arkadaşlar. İyi Günler

Son düzenleme:

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,468
45
Adam çok iyi yazmış beyler, faydalanın derim ( :

Eline sağlık Mikail :}

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.