en kötü insan bile yapmaz bunları...

DÜNYADAKİ EN HUZURLU ÜLKE?

• Kullanılan toplam oy
    56

ccc1

Üye
26 Haz 2007
62
1
EBU.gif
YERİNDE BİZDE OLABİLİRİZ....
f0.jpg
823.jpg
iskence11081h.jpg

2006-11-18-2006-10-11-suihua-03.jpg
iskence.gif
irak_re19.gif
234.jpg

harunxxx

Katılımcı Üye
16 Şub 2007
315
1
gelin bide türklere yapında göreyim ben sizi bordo berelilere yapın sadece iki tanesine

ccc1

Üye
26 Haz 2007
62
1
Insan Bu Kadr Mi Adi Olur Yaw Bunu Yapan Insan Olamaz Vallaha

onur67

Katılımcı Üye
25 Haz 2007
278
6
Ulan insanmı lan bunu yapanlar Allah hepsini ifla etsin. Allah TÜRKÜ korusun

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
şşşşşşşşşşşşşşeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeefffffffffffffffssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr

UndeAd

Yeni üye
18 Mar 2007
10
0
Samsun
Çok Vahim bi durum üzüldüm baya ama arkadaşlar unutmayınki ufacık karıncanın ne yaptıgını bilen yarabbim Daha doğrusu herşeyi bilen gören işiten Yüce ALLAH'ım Tez Zamanda bunların cezasını vericektir. ;)

crack

Katılımcı Üye
28 May 2007
498
4
Anket içinde şunu söyleyeyim bizim ülkemizde bile bu olmasada böyle iğrençlikler oluyor onun için oy vermiyorum. Hiçbiri seçeneğini koysaydın onu dicektim ama yok .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.