En performanslı hızlı tarayıcı sizce hangisi? / Anket zamanı!

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Evet ufak bir anket başlatayım dedim : ) Sizce en az ram, cpu vs. tüketen tarayıcı hangisi?

1- Brave
2- Choromium
3- Opera GX
4- Microfost Edge
5- Mozilla Firefox
6- ( 6. Seçeneğide sizinde öneriniz varsa yorumlarda yazabilirsiniz )

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,794
1,981
Gereken Yerde
Bence 3 istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz ve + bir sürü farklı özelleştirme, kısayolları var ama şahsen ben 2 yi kullanıyorum :)

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Bence 3 istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz ve + bir sürü farklı özellik, kısayolları var ama şahsen ben 2 yi kullanıyorum :)
Bence 4 çünkü edge daha az ram tüketiyor ve daha başarılı bir tarayıcı.
Ayrıca opera GX ram kullanımını ayarlayabiliyorsunz fakat ayarladığınız seviyenin
üstüne çıkıyor birçok forum sitesinde bu sorunla karşılaşan kullanıcılar var.

0nka

Üye
14 Mar 2022
100
55
Evet ufak bir anket başlatayım dedim : ) Sizce en az ram, cpu vs. tüketen tarayıcı hangisi?

1- Brave
2- Choromium
3- Opera GX
4- Microfost Edge
5- Mozilla Firefox
6- ( 6. Seçeneğide sizinde öneriniz varsa yorumlarda yazabilirsiniz )
her şekilde 1 dir çok iyi kullanıyon para reklam engeller çerez engelle tor özelliği ve google tabanlı olması harika bence şuan bile brave dene yazıyom

The ByOx

Üye
10 Ara 2017
71
10
Performans için üretilmiş olan 3 numara opera gx
AdBlock ve kripto para kazanmak için üretilmiş olan 1 numara brave
Açık kaynak olan ve geliştirilmeye ve bir çok eklentilere sahip olan 4 numara Mozilla Firefox
internet Explorerın yetersizliği ve yavaşlığı sebebiyle çıkan 4 numara edge
Açık kaynağa sahip ve birçok tarayıcıların alt yapısını oluşturan 2 numara Chromium

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Firefox candır bana göre 5
1 Bat kazanma uğruna Brave.
firefox hepsini yere serer
her şekilde 1 dir çok iyi kullanıyon para reklam engeller çerez engelle tor özelliği ve google tabanlı olması harika bence şuan bile brave dene yazıyom
bence tor browser daha iyi
Performans için üretilmiş olan 3 numara opera gx
AdBlock ve kripto para kazanmak için üretilmiş olan 1 numara brave
Açık kaynak olan ve geliştirilmeye ve bir çok eklentilere sahip olan 4 numara Mozilla Firefox
internet Explorerın yetersizliği ve yavaşlığı sebebiyle çıkan 4 numara edge
Açık kaynağa sahip ve birçok tarayıcıların alt yapısını oluşturan 2 numara Chromium
3 Opera Gx/Ram Ve CPU Kullanımını Ayarlayabiliyorsun
Brave'in üstüne tanımam. Opera GX gibi saçmalık bir tarayıcıdan geçince gerçekten çok hızlı geliyor. Opera GX cidden çok yavaş ve stabil değil. Brave adamdır.
Anlaşılana göre Opera / Brave / Firefox Bu tarayıcılar oldukça performanslı çünki birçok üye
cevap olarak bu üç tarayıcıyı önermiş.

Ankete Katılan herekese teşekkür ederim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.