| En Sağlam Bitcoin Kazanma Sitesi |

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Arkadaşlar yeni bir bitcoin kazanç sitesi buldum. Yapacağınız işlem çok basit sadece cüzdan kodunuzla giriş yapıyorsunuz. Sonra 5 dakikada bir claim diyorsunuz sayı çekiyorsunuz aslında. 1-10.000 arasında sayı geliyo ve bu sayılar size 73 Satoshi ile 1.368.892 Satoshi arasında kazandırıyor. Bunu bulduğum siteden bir arkadaş ilk denemesinde 1.368.892 Kazanmış bu şansınıza kalmış bişey. Ben hemen 10.000 satoshi biriktirdim ve 11.03.2016 21:34 de ödeme talebi yaptım ödeme bir sonraki gün sabah 07:36 da yapıldı. Siteden ayrılamıyorum çok zevkli ve 5 dakikada bir denemek daha güzel.
Linkleri vericem refli linkten kayıt olursanız beni mutlu edersiniz. Herkese Şimdiden Bol Kazançlar.

Refli Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Refsiz Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Ödeme Kanıtı
d3X7bX.png

Emeğe Saygı Lütfen.

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Ben sürekli bütün BTC kasma sitelerini araştırıyorum, deniyorum, ödeme almayı bekliyorum. Alınca ise sizinle paylaşıyorum ve siz bir teşekkürü bile az görüyorsunuz. Eyvallah arkadaşlar

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Teşekkürler 10.000 satoshi ne kadar ediyor o kadar miktarla ne alınabilir birde nasıl cüzdan açabilirim ?

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Teşekkürler 10.000 satoshi ne kadar ediyor o kadar miktarla ne alınabilir birde nasıl cüzdan açabilirim ?

https://blockchain.info/tr Adresinden önce cüzdan hesabı aç hocam. Sonra sol tarafta Qr Kod un altındaki numaralar senin cüzdan numaran oluyor. Cüzdan numaranı ödeme talebi yaparken kullanıyorsun. 10.000 Satoshi fazla bir miktar yapmıyor. 10.000 i hemen yaptım diye ödeme talebi yolladım ödeme gelecek mi diye. Eğer 1 milyon satoshi kazanırsan şansına bu 20 lira felan yapıyor 5 dakikada bir deniyosun zaten

deserteagle777

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
848
0
--__--
bunlari kazanmak cok zor ben bir site vardi oradan 5 dakikalik reklama bakib sonra sana bitcoin veriyorlardi ben 20 dakika falan baktim benim hesabima 0.0.2 btc gonderdi

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
bunlari kazanmak cok zor ben bir site vardi oradan 5 dakikalik reklama bakib sonra sana bitcoin veriyorlardi ben 20 dakika falan baktim benim hesabima 0.0.2 btc gonderdi

Bu öyle bir site değil hocam bu faucet sitesi daha farklı oluyor şansına ne gelirse hesabı. 5 Dakikada bir sadece Claim e tıklıyorsun kaç satoshi verir şansına kalmış. 1 milyon küsür de veriyor çok alan gördüm başka sitelerde.

BTC hakkında aklınıza takılan sorular varsa özelden mesaj atabilirsiniz arkadaşlar. Herkese yardımcı olmaya çalışırım.

Buyrun 2. Ödememide Hemen Almış Oldum Hemen Ödeme Yapılıyor. Umarım faydam dokunur size. Bu arada konu dışında ama söylemem gerek AnKARA daki patlama canımızı yakıyor fakat hala bunlar bitmedi canlı bombaları devlet biliyor fakat biz bilmiyoruz Allah'a emanetiz. Yarın ne olur bilinmez, Allah Türk milletinin yardımcısı olsun. Sadece ona sığınırız.
JAq4lQ.png

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Arkadaşlar yeni bir bitcoin kazanç sitesi buldum. Yapacağınız işlem çok basit sadece cüzdan kodunuzla giriş yapıyorsunuz. Sonra 5 dakikada bir claim diyorsunuz sayı çekiyorsunuz aslında. 1-10.000 arasında sayı geliyo ve bu sayılar size 73 Satoshi ile 1.368.892 Satoshi arasında kazandırıyor. Bunu bulduğum siteden bir arkadaş ilk denemesinde 1.368.892 Kazanmış bu şansınıza kalmış bişey. Ben hemen 10.000 satoshi biriktirdim ve 11.03.2016 21:34 de ödeme talebi yaptım ödeme bir sonraki gün sabah 07:36 da yapıldı. Siteden ayrılamıyorum çok zevkli ve 5 dakikada bir denemek daha güzel.
Linkleri vericem refli linkten kayıt olursanız beni mutlu edersiniz. Herkese Şimdiden Bol Kazançlar.

Refli Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Refsiz Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Ödeme Kanıtı
d3X7bX.png

Emeğe Saygı Lütfen.

kardeşim sitedeyim. Oluşturulan sayı 4650 ise, Sen 0,00000133 BTC kazandı!
bunuda dedi fakat ben bu btcyi gerçek paraya nasıl cevirecegim ve BTC cüzdanıma bakkıorum bişi yok 0 da hala a ma bu faoucethousede 133Btc var dior?

umutcannder

Yeni üye
13 Mar 2016
2
0
Kardeş en az 0.00010000 btc olunca nakite çevirirsin otomatik sana sorucak payout yani dönüstür dersen btc cüzdanına yollanıyor benim bildiğim bu

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
kardeşim sitedeyim. Oluşturulan sayı 4650 ise, Sen 0,00000133 BTC kazandı!
bunuda dedi fakat ben bu btcyi gerçek paraya nasıl cevirecegim ve BTC cüzdanıma bakkıorum bişi yok 0 da hala a ma bu faoucethousede 133Btc var dior?

Kardeşim 10.000 satoshi biriktiği anda withdraw düğmesi çıkıyor ona tıkladığında ödeme talebi yollamış oluyosun 10 saat içinde cüzdanına geliyor

Kirat1

Yeni üye
13 Şub 2016
12
0
cüzdandaki parayı nasıl cekebiliyoruz.direk banka hesabına aktara biliyormuyuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.