En Sevdiğiniz Silah ? AirGun[AirSoft]

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    31

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
Yorum Yazarsanız Sevinirim ...

Arkadaşlar Silahların Vergisi Cartı Curtu Uğraşmaktansa :D

Plastik Mermi SıkanLardan Almak Daha Mantıklı ...

AirGun Günümüzde Türkiye'de Yaygın Olmasada Spor Haline Geldi

Bildiğiniz Silah Plastik Mermi Atyıor Tıpa Tıp Aynısı Ve Can Yakacak Kadar Güçlü Uzaktan Bile

Şimdi Şu 3 ' ü Arasında Sizce Hangisi Olmalı ?

Bu Modifiyeli M4A1 Mi ?

1. Anket Seçeneğindeki Silah M203 ü Çıkarın O Öylesine :D

m4options.jpg

Dragunov

2. Anket Seçeneğindeki Silah Dragunov Mu ?

Bir Ak-47 Modifiyesinden Ortaya Çıkmış :D

dragunov_airsoft.jpg

3. Anket Seçeneği Silah Mp5k Modifyeli Mi ?

Bu Çok Seri ...

78689588319580425414.jpg

Son düzenleme:

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
En güzeL dragunov bir hacker'e zaten dragunov yakışır ;)
Harbi güzeLLer ama Türkiye'de satıLıyomu bunLar aLmak Lazım asLında :)
FiyatLarı ne kadardır kim biLir :D

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
Ben Bin Fln Demedim Kardeşim Fiyatlarını Söyledim M4A1 100 $ Bulursun .

yha kardeş bi git allah aşkına dalgaamı geçıosun bnmle daha gecen amcamla bir aw tufegi aldık 1.5 milyara sn bana m4 ü 100 $ alırsın dıon o silahın fıyatı nerden bakarsan 5-10 milyar belkı daha fazladır snn verdıgın fiyatlarda anca paintball silahı alırsın hatta onu bile alamazsın :D

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
yha kardeş bi git allah aşkına dalgaamı geçıosun bnmle daha gecen amcamla bir aw tufegi aldık 1.5 milyara sn bana m4 ü 100 $ alırsın dıon o silahın fıyatı nerden bakarsan 5-10 milyar belkı daha fazladır snn verdıgın fiyatlarda anca paintball silahı alırsın hatta onu bile alamazsın :D

Kardeşim ordaki silahlar plastik mermi atıyor farkındaysan :woott
Tasarımı tamamen farklı o yüzden ucuzlar
:)

septisizm

Üye
5 Ara 2010
93
0
güzel tüfek. sağol cevap için. bir sene ya da biraz daha fazla zaman önce efsane tüfek kaleşnikof yeni bir model üretti basında görmüştüm 9.18 mm 20'lik şarjör yanlış hatırlamıyorsam ruslar bu işte bir numara.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.