⭐ en son nasıl bir olay yaşadınız ? ⭐

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
En son nasıl bir olay yaşadınız ?
bu konu altında anlatabilirsiniz.

Dearest+admin+it+would+be+really+awesome+if+we+could_b4ca6b_5372714.gif

Post kasmak için yazmayınız :)

Son düzenleme:

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
Hayatımda ilk defa disiplin kuruluyla görüştüm ama disiplin yemedim.
Ders ingilizce bizim sınıfta tabii okulun en yaramaz sınıfıdır , 12 sınıf arasından da 9.geldik(Bu eskiden 12sınıftan 12.sınıf olduğumuz 1 yılı unutmamak gerekir tabii :D .).Her neyse işte ingilizce dersindeyiz.Bizim sınıf hocayı sinirlendirdi.Arkadaki çocuk geldi arkadan benim enseme falan vuruyor ben uyarıyorum çalışkan bir öğrenci olduğum için.Neyse bu bana en sonunda kötü söz ondan sonra kötü söz kötü söz falan dedi ben de en sonunda dayanamadım buna arkamı döndüm şak diye yüzüne bir tane geçirdim o anda da "Kötü söz ha yeter artık!" dedim anama babama küfür etti hiç kusura bakmasın.Ondan sonra bizim bu ingilizce öğretmenimiz de böyle olayı hiç dinlemez haklı mı haksız mı bakmaz direk hemen ikim
izi de aldı bizi direkt disipline götürdü.Hocam özür dilerim dediğim an dedi ki "Kes!".Ondan sonra bizi götürdüğünde müdür yardımcısının yanına nasıl şanslıysam artık disiplin kurulu toplantı yapıyormuş.Bizi aldı içeriye soktu oradan hocanın teki aldı bizi dışarıya direkt kapının karşısındaki duvara ikimize de vurarak sümsük gibi yapıştırdı.Ondan sonra hocaların çoğu da beni bilirler.İnkilapçı geldi dedi ki "Noldu hayırdır Abdulkadir?" dedi ben de olayı anlattım yanda ki küfür etti hocam dedi inkilapcı da "Oğlum bu çocuk öyle durduk yerde bir şey yapmaz.Senin yüzünden milletin başı yanıyor"dedi yanımıza sınıf hocamız da geldi "Ahmet milletin başını durduk yerde derde sokuyon.Sen adam olmazsın." dedi.Ondan sonra bekle Allah bekle millet orda ders yapıyor biz orda müdürün odasının karşısında duruyoz.Müdür geldi o da sordu olayı anlattım.O da dedi "Senden beklemezdim.Oğlum sen iyi çocuktun yapma bir daha böyle." dedi ben de emin olun hocam bir daha olmaz dedim sonra bizim bir de Müdür yardımcısı Rahime hoca vardı o da aynısını söyledi.Sonra bizi çağırdılar içerden girdik olayı falan anlattık orda da Allah'tan Hasan hoca vardı dediler "Oğlum siz ne aldınız?" benim yanımdaki okulun kötü söz (öğretmenler de böyle diyorlar benim üslubum yanlışsa özelden uyarın düzelteyim.) hocam boş dedi o hoca bana sordu dedi ki oğlum sen neyle geçtin ben de dedim hocam takdir Hasan Hoca da başarılı bu çocuk matematiği falan da iyi dedi.Ondan sonra yanımdakinin babasının tel numarasını falan aldılar.Benden de söz istediler.Ahmet'ede "Ahmet eğer bir daha böylebir şey olursa çıranı yakarız bak!"dediler.
Sonra her ikimizi de oradan bıraktılar.Yırttım paçayı anlayacağınız . :D .Ondan sonra işte biz 1 saatimizi orda geçirmiş olduk.Ondan sonra da gittim hocadan özür diledim fln fln .
Gerçi benimki de hata dersteyken hocaya söyleseydim olmazdı bunlar.Hayatımda ilk defa disiplin kurulunu da görmüş oldum.
Eğer üslubumda hatalı bulduğunuz bir yer varsa özelden atın.

Son düzenleme:

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
az önce çok ilginç bir olay yaşadım.
daire şeklinde uçak gördüm??!!??

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Hayatımda ilk defa disiplin kuruluyla görüştüm ama disiplin yemedim.
Ders ingilizce bizim sınıfta tabii okulun en yaramaz sınıfıdır , 12 sınıf arasından da 9.geldik(Bu eskiden 12sınıftan 12.sınıf olduğumuz 1 yılı unutmamak gerekir tabii :D .).Her neyse işte ingilizce dersindeyiz.Bizim sınıf hocayı sinirlendirdi.Arkadaki çocuk geldi arkadan benim enseme falan vuruyor ben uyarıyorum çalışkan bir öğrenci olduğum için.Neyse bu bana en sonunda kötü söz ondan sonra kötü söz kötü söz falan dedi ben de en sonunda dayanamadım buna arkamı döndüm şak diye yüzüne bir tane geçirdim o anda da "Kötü söz ha yeter artık!" dedim anama babama küfür etti hiç kusura bakmasın.Ondan sonra bizim bu ingilizce öğretmenimiz de böyle olayı hiç dinlemez haklı mı haksız mı bakmaz direk hemen ikim
izi de aldı bizi direkt disipline götürdü.Hocam özür dilerim dediğim an dedi ki "Kes lan!".Ondan sonra bizi götürdüğünde müdür yardımcısının yanına nasıl şanslıysam artık disiplin kurulu toplantı yapıyormuş.Bizi aldı içeriye soktu oradan hocanın teki aldı bizi dışarıya direkt kapının karşısındaki duvara ikimize de vurarak sümsük gibi yapıştırdı.Ondan sonra hocaların çoğu da beni bilirler.İnkilapçı geldi dedi ki "Noldu hayırdır Abdulkadir?" dedi ben de olayı anlattım yanda ki küfür etti hocam dedi inkilapcı da "Lan oğlum bu çocuk öyle durduk yerde bir şey yapmaz.Senin yüzünden milletin başı yanıyor"dedi yanımıza sınıf hocamız da geldi "Ulan Ahmet milletin başını durduk yerde derde sokuyon.Sen adam olmazsın." dedi.Ondan sonra bekle Allah bekle millet orda ders yapıyor biz orda müdürün odasının karşısında duruyoz.Müdür geldi o da sordu olayı anlattım.O da dedi "Senden beklemezdim.Oğlum sen iyi çocuktun yapma bir daha böyle." dedi ben de emin olun hocam bir daha olmaz dedim sonra bizim bir de Müdür yardımcısı Rahime hoca vardı o da aynısını söyledi.Sonra bizi çağırdılar içerden girdik olayı falan anlattık orda da Allah'tan Hasan hoca vardı dediler "Oğlum siz ne aldınız?" benim yanımdaki okulun kötü söz (öğretmenler de böyle diyorlar benim üslubum yanlışsa özelden uyarın düzelteyim.) hocam boş dedi o hoca bana sordu dedi ki oğlum sen neyle geçtin ben de dedim hocam takdir Hasan Hoca da başarılı bu çocuk matematiği falan da iyi dedi.Ondan sonra yanımdakinin babasının tel numarasını falan aldılar.Benden de söz istediler.Ahmet'ede "Ulan Ahmet eğer bir daha böylebir şey olursa çıranı yakarız bak!"dediler.
Sonra her ikimizi de oradan bıraktılar.Yırttım paçayı anlayacağınız . :D .Ondan sonra işte biz 1 saatimizi orda geçirmiş olduk.Ondan sonra da gittim hocadan özür diledim fln fln .
Gerçi benimki de hata dersteyken hocaya söyleseydim olmazdı bunlar.Hayatımda ilk defa disiplin kurulunu da görmüş oldum.
Eğer üslubumda hatalı bulduğunuz bir yer varsa özelden atın.

yazıyı okuyayım derken kornealarım kanadı,doktorda soluğu aldım

kurtbey48

Üye
19 Eyl 2007
127
0
Birisi gözlerimin önünde ilk aldığım manga olan One Piece - I. cildi yırttı, o gün okula getirmiştim arkadaşlarla tanıştırmak için. Sonrasında ne oldu pek hatırlamıyorum, bilincimi yitirdim.

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Kuzenimle kaybolmam misafirlige gittiğimiz yerde ve metro asansör kapısını bozmam. :yo :) :D

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Ağaçlık bir alanı tutuşturmuştum. Tabi bilerek değil. Sonra itfaiye geldi söndürdü.

Uydurma değildir.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Daha bugün 12 gibi kız meslek lisesinin çıkmasını beklerken polisler geldi yanımdakiler hemen topuk etti bende yavaş yavaş yürüyomuş gibi telefonu aldım elime çaktırmamazlıktan gelip uzaklaştım :trl
Diğerindede 219 lira gibi felan ceza yazmıştı :puah

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Usta valla sabah kalktım işte normal bi gün kalkamasını bekleridm kalkamam ile yere düşmem bir oldu sütüne telefounmda gelen bildiriemlere bakaraken facbook a girmeye çalıştım ama hesabım kapatılmıştı daha sonra yola çıktım otobüse binicektim kentkanrtda para bitmiş enai gibi indim neyse okula vardım filan yok yazılmışım o sırada m.yardımcısıı odasında birileri vardı disilpinlik olmuş hehralde bende ilk sınıfa gittim çantayı bırakmaya sonra oraya neyse içeri benide displinklik sandınlar işte dediler ad yoad birde numara herhade dedim geç kağıdı için filan söyledim velini arıyıcaz dediler işte niye filan tam ararken bitden rüya olduğunu anladım

:trl

Hocalarımın okumasını ekliyorum şimdidien teşekürler .D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.