Çözüldü Enes baturun hesabı nasıl çalındı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasuo

Üye
16 Nis 2014
244
0
Bildiğiniz gibi çoğu youtuberların hesabı çalındı enes batur kürşat tv de dahil duck layne grubu çalmışdı arkadşalar 1.cisi bu ekip gizlilermi ?
2.cisi bunlar nasıl çaldı hesabı sosyal mühendislikmi nasıl çalıyolar ?

KAR4

Üye
21 Şub 2016
192
0
İzmir
sosyal mühendislikle olabiliceğini sanmıyorum ancak brute force, sentry mba programlar kullanarak milyon şifre ile taratıyorlardır öle veya rat olabilir ama rat yiceklerinide sanmıyorum büyük bi ihtimal brute force yapıyorlardır

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
enes baturun hesabını çalındığı zaman aşırı sevinmiştim, ekrana balgam atarcasına yaklaşan bir ergen ünlü oldu ona çok üzülüyorum he bide ndng diye aile kurmuş falan

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Instagram'da Açık Mevcut

Facebook'ta da Ben Bir Açık Taktik Buldum. Bu Taktık ile

Enes Baturu Bırak Rihanna'nın Hesabını Bile Çalabiliriz

Fakat Bir Türlü Uygulamaya Dökemedim

Gerçekten Zor Bir Şey ve Bulunamayacak bir Taktık

Yasuo

Üye
16 Nis 2014
244
0
Instagram'da Açık Mevcut

hocam bu açıkları nasıl buluyorsunuz bende öğrenmek istiyorum site hacklemekden bıkdım artık

açıkları verme şansınız varmı bana

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Yahu ne kadar gözünüzde bu kadar büyütüyorsunuz bu olayı..

Form taktiği vardı. Bu formla eline kağıt alıp instagramın size verdiği kodu yazıp yolladığınız zaman size hesabın şifre sıfırlama bağlantısını yolluyordu. %100 bu şekilde hacklendi aksini söyliyen varsa özelden ss atarım : ) Bu forma resmi nerden bulmuş diyorsanız googleden enes baturun elinde kağıt tutarken çekilmiş en az 20 küsür fotograf bulabilirsiniz.

Şuan bu form kapandı , Lakin eskiden bu form okadar iyi bir zaafiyetti ki . Çalmak okadarda zor değildi , Sadece profesyonel bi cs6 kullanımı.

Kolay gelsin :)

Yasuo

Üye
16 Nis 2014
244
0
Instagram'da Açık Mevcut

Yahu ne kadar gözünüzde bu kadar büyütüyorsunuz bu olayı..

Form taktiği vardı. Bu formla eline kağıt alıp instagramın size verdiği kodu yazıp yolladığınız zaman size hesabın şifre sıfırlama bağlantısını yolluyordu. %100 bu şekilde hacklendi aksini söyliyen varsa özelden ss atarım : ) Bu forma resmi nerden bulmuş diyorsanız googleden enes baturun elinde kağıt tutarken çekilmiş en az 20 küsür fotograf bulabilirsiniz.

Şuan bu form kapandı , Lakin eskiden bu form okadar iyi bir zaafiyetti ki . Çalmak okadarda zor değildi , Sadece profesyonel bi cs6 kullanımı.

Kolay gelsin :)

hocam biliyorum forumun kapandığını başka böyle taktik yokmu ?

14 Mar 2017
176
0
Hocam bahsettiğiniz konu hakkında bir hack haber sayfası instagram üzerinden bu gün tim e çaldığınız hesapları vermezseniz sizi ifşa edeceğim dedi bende hala bekliyorum hesaplar verilmezse ne mal olduklarını ortaya çıkaracak adminin kişiliği sağlam uzun süredir takip ediyorum merak edenler için sorun olmayacaksa linki koyuyorum
instagram.com/hackernews_tr

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
ducky layne denilen grup açıklarla hesap çalan bir gruptur, ayrıca milletin facebook hesabını 7 madde ile kapıyorlar, kısaca milletin emeklerine yazık oluyor. Ayrıca instagram çalıp para karşılığı hesabı geri veriyorlar, enes batur kendisi aldı hesabı geri galiba. Bakalım yakında neler olacak :) (Bazı hesapları kendileri kullanıyor 600klık hesapları var instagramda)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.