Eren Abluka-18 Operasyonunda 2 Askerimiz Şehit Oldu!

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690
FV7gBvCXwAE9V-l

FV7HJK4WAAAoNRC

FV7HJsEWAAAVrQw

Diyarbakır- Lice ilçesi Göçer mahallesi kırsalında, 22 Haziran 2022 Çarşamba günü, Lice Jandarma Komando Alay Komutanlığı unsurlarınca icra edilen ''EREN ABLUKA-18 Operasyonunda teröristler ile yaşanan silahlı çatışma esnasında, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan ARDUÇ, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İÇEN ve Jandarma Uzman Onbaşı Mustafa Can AKDOĞAN yaralanmıştır.

Yaralılardan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan ARDUÇ sevk edildiği Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, Jandarma Uzman Çavuş Turgut DİKEN sevk edildiği Dağkapı Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.

fplaoi3.jpg

q6iq2ex.jpg

iUBacd.gif

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,822
1,778
Aziz Milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimizin mekanları cennet olsun.

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim
********* teröristleri. Bi bitmediniz ***** ları. Bak bunları alcan varya savaştıkları şeyi sokucan müsait yerlerine. Zaten ****** yuvasında çatışmada sağ kalan varsa içeride şey yapıyolar onu :D Sonra onları içeriden alıp halkın ortasına çıkarıp arabanın arkasına bağlayıb iple tüm Diyarbakırda yol-yol, mahalle mahalle sürüyeceksin ki, bu vatanı, bu bayrağı gözü götürmeyen kim varsa ölüsü leşdir dirisi kalleş.

Sonra gözlerini oyup, cinsel organlarını kesip ağızlarına koyucan ki Alemi-ibret olsun. Bunlarda şeref olsaydı, şöyle yapardı dicem de şeref yok ki aq.

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground
Bı bitmediniz aq teröristleri.Allah rahmet eylesin ikisine de :(
********* teröristleri. Bi bitmediniz ***** ları. Bak bunları alcan varya savaştıkları şeyi sokucan müsait yerlerine. Zaten ****** yuvasında çatışmada sağ kalan varsa içeride şey yapıyolar onu :D Sonra onları içeriden alıp halkın ortasına çıkarıp arabanın arkasına bağlayıb iple tüm Diyarbakırda yol-yol, mahalle mahalle sürüyeceksin ki, bu vatanı, bu bayrağı gözü götürmeyen kim varsa ölüsü leşdir dirisi kalleş.

Sonra gözlerini oyup, cinsel organlarını kesip ağızlarına koyucan ki Alemi-ibret olsun. Bunlarda şeref olsaydı, şöyle yapardı dicem de şeref yok ki aq.
2021 tarihli üyelersiniz fakat hala forum kültürüne ve kurallarına adapte olamamışsınız anlaşılan. Ne olursa olsun, kimse sizin pis küfürlerini görmek zorunda değil.

Adminlerin olaya el atmasını rica ediyorum. @Admin @Baysal

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
2021 tarihli üyelersiniz fakat hala forum kültürüne ve kurallarına adapte olamamışsınız anlaşılan. Ne olursa olsun, kimse sizin pis küfürlerini görmek zorunda değil.

Karedeşim koskoca RAPOR yazmış yukarıda. Beğenmiyorsan rapor et sebepini bildir moderatörler baksın olaya. Ne yapmalıyız övelimmi teröristleri. Ülkemden can gitmiş sen halen gelmiş bana kültür kural diyosun. Haa yok küfür etmeniz benim ZORRRUUUMA gidiyor diyosan o başka mesele. Gerekirse küfür ederim, gerekirse küfürden beter ederim. Artık sustuğumuz yeter. Her gün en az 1 askerimiz şehit oluyor anlıyor musun. Sessiz sessiz oturmakla olmaz, ya eline silahını alır gönüllü orduya katılırsın, ya halkın ağzı dili olur küfür-hakaret-beddua edersin onu da beceremiyorsan SUSARSIN. Şimdi git otur düşün.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,731
1,070
Evren

Ne yapalım?
Burada kalkıp hevalleri mi övelim?
Ha bı de bu forumda ki kültüre ve kurallara senden daha adapteyim ondan yana şüphen olmasın.

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground
Karedeşim koskoca RAPOR yazmış yukarıda. Beğenmiyorsan rapor et sebepini bildir moderatörler baksın olaya. Ne yapmalıyız övelimmi teröristleri. Ülkemden can gitmiş sen halen gelmiş bana kültür kural diyosun. Haa yok küfür etmeniz benim ZORRRUUUMA gidiyor diyosan o başka mesele. Gerekirse küfür ederim, gerekirse küfürden beter ederim. Artık sustuğumuz yeter. Her gün en az 1 askerimiz şehit oluyor anlıyor musun. Sessiz sessiz oturmakla olmaz, ya eline silahını alır gönüllü orduya katılırsın, ya halkın ağzı dili olur küfür-hakaret-beddua edersin onu da beceremiyorsan SUSARSIN. Şimdi git otur düşün.
Ne yapalım?
Burada kalkıp hevalleri mi övelim?
Ha bı de bu forumda ki kültüre ve kurallara senden daha adapteyim ondan yana şüphen olmasın.
Bu iki arkadaş gibi dogmadiginiz için yüce tanrıya bol bol dua edin arkadaşlar hahaahaha

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Bu iki arkadaş gibi dogmadiginiz için yüce tanrıya bol bol dua edin arkadaşlar hahaahaha
Kendi başına mı düşündün bu espiriyi ? Bidahakine espiri yapmadan önce söyle de gülelim ;)

Allah sana beyin vermiş, akıl vermiş ama sen aciz kul hala insanları eleştirmekle, laf yetiştirmekle iş yapıyorsun. Seni de kınıyamıyorum, yaşam tarzınız hayata bakış açınız öyle. Ve unutma dostum küfür eden değil, küfürü hakeden terbiyesizdir. Terbiyeni kolla istersen 🙂💞

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,620
3,367
Россия
icim yanıyor icim cok üzülüyom artık şeflerim allahü tealadan şehitlerimize rahmet yakınlarına ve ailelerine sabır dileklerimi sunuyorum aziz milletimizin başı sag olsun mekanları cennet olsun vatanımız bizlere emanettir gözünüz arkada kalmasın huzur icinde olun aziz şehitlerim

Bı bitmediniz aq teröristleri.Allah rahmet eylesin ikisine de :(

biliyorum icimiz yanıyor yüregimiz parcalanıyor ama böyle olmazki şeflerim biz türk hackteamiz biz böyle yapıcaksak ne anlamı kalırki biliyorum size hak veriyorum icimiz yanıyor hepimizin ama bu söylemlerde bulunmanız birazcık yanlış olur diye düşünüyorum benim amacım sadece ortamın gerginligini düşürmektir... hayırlı akşamlar şeflerim

ortam bu kadar gergin ve herkes üzgün iken bu söylem de ve espiri yapmanın sebebi nedir ? aynı hatayı tekrarlama şefim kolay gelsin herkese iyi akşamlar kutlu geceler dilerim

ATE$

Üye
9 Kas 2021
195
81
==> YaLnIzLıK <==
FV7gBvCXwAE9V-l

FV7HJK4WAAAoNRC

FV7HJsEWAAAVrQw

Diyarbakır- Lice ilçesi Göçer mahallesi kırsalında, 22 Haziran 2022 Çarşamba günü, Lice Jandarma Komando Alay Komutanlığı unsurlarınca icra edilen ''EREN ABLUKA-18 Operasyonunda teröristler ile yaşanan silahlı çatışma esnasında, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan ARDUÇ, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İÇEN ve Jandarma Uzman Onbaşı Mustafa Can AKDOĞAN yaralanmıştır.

Yaralılardan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan ARDUÇ sevk edildiği Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, Jandarma Uzman Çavuş Turgut DİKEN sevk edildiği Dağkapı Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.

fplaoi3.jpg

q6iq2ex.jpg

iUBacd.gif
Başımız sağolsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.