Erişilemeyen Alt Kanalı Silme Yöntemi

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
2
Herhangibir sebepten dolayı kapanmış ve bize zarar verme ihtimali olan alt kanalı ( örnekteki Kobay kanalı gibi ) google+ ile silmeyi göstereceğim

PvVDEd.png

ADIM 1

Google Plus adresine gidin ve ana mailinizle giriş yapın resimdeki gibi sayfalar kısmına tıklayın

vYDPmA.png

ADIM 2

Kapatmak istediğiniz kanalın google+ sayfası için "Bu sayfayı yönet" e tıklayın

rYD1ja.png

ADIM 3

Sayfaya giriş yapınca en yukarda sağdaki simgeye gelin , "ayarlar" kısmına tıklayın

gjG6nN.png

ADIM 4

Sayfanın en altında "Sayfayı Sil" tıklayın

WWPDVQ.png

ADIM 5

Gerekli alanları onaylayıp sayfanızı silin
smile.gif

OJlDRA.png

Adresine gittiğinizde erişiminiz olmayan alt kanalınızın kökten silindiğini göreceksiniz.

NOT : ALINTI YAPILAN SİTE : ytpara

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.