Ermeni icin exploit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perokoptik

Üye
16 Tem 2008
137
8
S.a arkadaslar bana Ermeni sitelerinde etkili olan guncel exploit verirmisiniz lutfen beni siteye yollamayin Rice ediyorum bilen arkadaslar versin lutfen

<br>
yada siteni hangi exploitle hackleyeceyimi nasil bulabileyeceyimi soyleyin
https://tik.lat/ohSYb bu sitede arama yapiyorum amma hangi exploiti onerdiyini bulamiyorum Rice ediyorum bana yardim edin

Son düzenleme:

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
rütbeyle alakası yok arkadasım hepimis insanız ;) söyleme biçimin hiç hoş deil ben sadece bunu dile getirmek istedim

arkadaslar bana Ermeni sitelerinde etkili olan guncel exploit verin sakin ha bilmeem hangi siteye git orda bulursun demeyin bilen versin...

belki bu şekilde söylemesen gerçekten sana yardımcı olabilecek arkadaslarımız olucak ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.