Ermenistan (Devlet Yöneticileri Dahil) 430.000+ Kişinin Bilgisi Ele Geçirilmiştir

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,205
666
Delft
Anka Team Uzun süre aradan sonraki başlangıcı efsane yaptı, daha nice büyük başarıları sizden bekliyoruz Veteran7 hocam :Smiley1012: :Smiley1006:

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
Öncelikle Gururumuz Olan Anka Timi Tebrik Ediyor ve Başarılarının Devamını Diliyorum. İnşAllah devamı gelir, kolay gelsin :)

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,454
26
/var/named
Keşke zamanım olsa, keşke eskisi gibi olsa her şey, keşke şu reel hayat uzak tutmasa beni buralardan. :) Bir kül tanesi de ben olmaya çalışsam... Başarılar üstadlar.

2 Kas 2019
64
0
Allah bu iş için emek harcayan her bir THT üyesinden razı olsun. ne bileyim yine de gizli tutsanız daha iyi olurdu diye düşünüyorum. gerçi siz işinizi bilirsiniz. bir Türk vatandaşı olarak tebrik ediyor ve gurur duyuyorum..

B14CKST4R

Yeni üye
16 Eki 2020
7
0
Ellerinize sağlık ben bir Azerbaycanlı olaraq türk kardeşlerimizin forumunda bulunmakdan çok memnunum. Sahada, siber alemde bu cür saldırı ve destekleriniz için sizlere gönülden teşekkür ederim.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,861
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, devamı gelecektir elbet.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
Armenia Citizenship Database olmuş bu.
MÜKEMMELSİNİZ! Daha 2. hafta mıydı Anka Tim :incele

Bence bu bilgileri satışa çıkarın bir onion sitede.
En güzel zararı böyle verirsiniz bence. Dolandırıcıların hepsi alır, ülke baya zarar görür.
Çok geçmeden birisi bedava yayınlar. Hem siz kazanırsınız başta.
Sonra bedava olduğu için çok daha fazla yayılır ve çok daha fazla zarar vermiş olursunuz...
Lanet olsun Ermenistan

:Smiley1006::Smiley1013:​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.