Eşit ağırlık 308 bin tercih listem hangisi gelir ??

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
940
133
-
Pamukkale gelir muhtemelen ama diğer yerlere gitme pamukkale çıkar , daha da aşağısını önermem 4 sene heba edersin sanayiye gitmen daha iyi , heryerde çalışabilirsin

Hakanz

Yeni üye
20 Haz 2020
22
0
Esenyurt
yukardaki arkadasi dinlemeni onermem uninin iyisi kotusu yoktur(bence)kendini gelistirip gelistirmemen vardir.
suan cevrendeki zengin insanlarin unilerini sorsan veyahut uni okuyup okumadigini sorsan ne demek istedigimi anlayabilirsin :)

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
341
5
Güzel bölüm aslında ama kendine çok şey katması lazım
İşte tam olarak o yüzden sordum eminmi diye %50 ünide ögrense %50 de dışarda başka bir eğitim veren yerde yada internetde kendisine katmalı 4 yıl kendini baya harcamalı

bende o bölümü seçicem ve bir kaç gündür bunu düşünüyorum

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
İşte tam olarak o yüzden sordum eminmi diye %50 ünide ögrense %50 de dışarda başka bir eğitim veren yerde yada internetde kendisine katmalı 4 yıl kendini baya harcamalı

bende o bölümü seçicem ve bir kaç gündür bunu düşünüyorum

bende yeni medya düşünüyorum bu tarz bölümlerde 4 sene ve sonrasında kendini baya geliştirmen gerekiyor okul sana çok şey katmaz

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
Hocam muhtemelen Pamukkale olur ama bir arkadaş Pamukkale çıkar, diğer yerlere gitme 4 yılını heba etme sanayiye git daha iyi demiş.
1- Benim abim Akdeniz YBS okudu mezun oldu.
Ben şuan Necmettin Erbakan YBS okuyorum. Abimden mobil uygulama, web tasarım, kodlama-yazılım olarak daha fazla bilgiye sahibim ve ben 599k sıralama ile girdim.
Nereye gittiğin değil kendini nasıl geliştirdiğin önemli.

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
341
5
Hocam muhtemelen Pamukkale olur ama bir arkadaş Pamukkale çıkar, diğer yerlere gitme 4 yılını heba etme sanayiye git daha iyi demiş.
1- Benim abim Akdeniz YBS okudu mezun oldu.
Ben şuan Necmettin Erbakan YBS okuyorum. Abimden mobil uygulama, web tasarım, kodlama-yazılım olarak daha fazla bilgiye sahibim ve ben 599k sıralama ile girdim.
Nereye gittiğin değil kendini nasıl geliştirdiğin önemli.

Abin şuan bi meslege sahipmi?

NanoMen

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
251
8
🕋
Bence mezuna kal bir yıl boyunca ayt çalış özellikle türev integral emin ol istediğin yeri alırsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.