Eski bilgisayarımı geliştirmek istiyorum

28 Şub 2013
58
0
Dünya'dan
Herkese merhaba,

Evde fazlalık olan, 2-3 yıldır tozlu köşelerde yatan emektar bir bilgisayarım var. Bu bilgisayarım yaklaşık 8 senelik. Uzatmadan konuya geleyim:
K9N Ultra 2F anakartı var ve ekran kartının fani bozulmuş durumda (ekran karti geforce 8600 gt zotac), 1gb ddr2 rami var ve işlemcisini hatırlamıyorum ama 2.60 ghz hizindaydi sanırım. Ben yanlizca league of legends oynamak, oynama esnasinda altta skype ve google chrome açıkken kasmayacak şekilde bilgisayara yeni parçalar almak istiyorum. Yani;ekran kartini,rami ve islemciyi değiştirmek istiyorum. Çünkü bilgisayar durduk yere kapanıyor sanırım. Anakart eski olduğu için hangi parçaların uyumlu olduğunu bilmiyorum, bu konuda bana yardimci olur musunuz? Tabi ki fazla iddalı bir sisteme yükseltemem. Ama en azından eski bilgisayarimi bu şekilde değerlendirerek yeni bilgisayarimi yipratmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.