Eski yöneticiler, üyeler, yöneticiler ve diğer hack grubu yöneticilerine önemli duyuru..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,705
447
'
Ben Hür doğdum hür yaşarım dizeleri Çok güzel dir Benim Tek Adresim burası Değil 150 yakın sitede Üyelik mevcut Ama THT Benim için Ayrı bir Yer taşıyor Taşımaya devam edecek Saygılarımla
Okundu

D Kara

Yeni üye
5 Haz 2016
44
0
Yönetimde olanlar hemen kendini belli etmekte.
"Okundu" :)
Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Saygılarımla.
D'Kara

craver_hakan

Uzman üye
3 Eyl 2008
1,035
4
Never mind
THT Böyle şeylere zaten kurulduğu günden bu yana hiç bir şekilde itibar etmedi, etmezde. Çok açık bir mesaj olmuş ağzına sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.