Eskiler iyi tanır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Selamun Aleykum Arkadaslar. Başlıktan da anlaşıldığı gibi eskiler iyi tanır pas tuttuk eskidik biraz ama bu VATAN için elimizden gelen buysa bunu yapmaya devam edeceğiz. İyi forumlar. Neferian 😆

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Ceboo spy sahmat baya eskilerdeniz kardesim paslari cozmeye geldim :) Hosgordum bu arada

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,239
12
6
Amerika
Hocam sizi kendime örnek alabilir miyim peki yeniyim de site hackleme instagram veya Twitter hakkında hiç bilgim yok

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
ben 2009 dan belli sanal dayım seni ilk defa gördüm çok daha eskisin galiba ?

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
ben 2009 dan belli sanal dayım seni ilk defa gördüm çok daha eskisin galiba ?

Sanal sadece sanal ismiyle hitap edip sitelere girmek ile ibaret oluyor ise bende sanaldan oluyorum ama ben 2004 te bilgisayar başına 4 yaşındayken geçtim romtoda "neferian" adlı biri isim gördüm bu arkadaş o olsa gerek.

Edit; Beraber oyun oynadığımız grubun kaptanıydı :D

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,457
31
/var/named
Öncelikle hoşgeldiniz. :) 2006'dan beri faal 2009'dan beri de TurkHackTeam'deyim fakat sizle daha önce rast gelmedik. :) Eski nickiniz vesaire varsa belirtirseniz, eskilerden görüşemediğim ve özlediğim dostlar var belki zamanında yolumuz kesişmiştir. :)

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Hosgordum arkadaslar cok sagolun hepiniz :) onceki Nick im neferian di bi ara ozelden konusur tanisiriz eskilerden unutulmusuzdur illaki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.