Essential Net Tools Kullanımı

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya

Essential Net Tools programını kötüye kullanarak hacklemek çok basit!!

Essential NetTools, şebekeleri teşhis etmekte faydalı ve bilgisayarınızın şebeke bağlantılarını izlemek için faydalı bir yazılımdır. Maharetli ellerde güzel bir hack arcına dönüşebilir

1- Essential NetTools programını çalıştırın ve NBScan sayfasındaki Starting IP kutusuna scan edilecek IP yi yazın. En son rakamı 1 "bir" olarak değiştirin.Bu işlemi yaptığınızda Endding IP kısmında otomatik olarak Yazdığınız IP ve en son rakamı 255 olarak belirecektir.. Bu andan itibaren Go butonuna basın ve scan işlemini başlatın..

2- Scan işlemi devam ettikce paylaşıma açık bilgisayarlar listelenecektir..
Name kısmında bilgisayarın adı.
WorkGroup kısmında bilgisayarın bağlı olduğu grup.
RS kısmında Harddisk inde paylaşıma açık alan olup olmadığı. Yes ise var No ise yok demek..
IP kısmında Paylaşıma açık bilgisayarın IP yazılır..

3- Burda dikkat edilecek nokta.. RS kısmında YES yazan bilgisayarlara girebileceğimiz.. No yazan ilgisayarlara giremeyeceğimizdir..RS kısmında YES yazan bilgisayarın üzerine gelin ve bir defa mouse nin sol tuşuyla tıklayın.

4- Şimdi mouse nin sağ tuşu ile tıklayıp. Çıkan menüden Open Computer i seçin.

5- Bu andan itibaren Karşı bilgisayarla bağlantı kurulmaya başlar ve ekran donmuş gibi olur.. Paniğe kapılıp
bilgisayarı resetlemeyin )
windows gezgini gibi bir ekran çıkıp size "c", "d", "belgelerim" gibi dizinler gösterirse ne alaaaa.
göstermezse.. başka bir bir IP de 4 nolu işlemi tekrarlayın..
Eğer aşağıdaki gibi bir dizin çıkarsa.. üzerini tıklayın.. ve bekleyin...

6- Süprizzzzz eğer bu ekranı görüyorsanız. o paylaşıma açık bilgisayara giriş şifreli demektir..
Ya PWLMAKER programını kullanarak şifre tahminleri üretip denersiniz.. Yada 4 nolu işlemi tekrarlarsınız..
size kalmış...

7- Eğer bu sonucu aldıysanız.. Karşı tarafın paylaşımı size açık demektir.şimdi onun bilgisayarına ister bir trojan atıp daha fazlasını istersiniz, isterseniz sadece paylaşılan dosyaları ile yetinirsiniz.Seçim sizin!!''

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
shot_ent.png

2621c58bc55296ad5035c73e74ff76ca.gif

5b4130c9e891d39891289001cc97d86b.gif

f1b8b7b3ceb65c188dcdc0851634cadf.gif

8336419bf14c0d8b02748bb61f3a1dc5.gif

d2f8a028891ab3c7e90238798117e99d.gif

e387385ebe0dbeefed3e8e9f3968aaba.gif

e8f7da8e2d75253e4003cbc4c24286ac.gif

c4a981880e538a69cf3c60d98a6f2a65.gif

280981b2e6e1056c242165eb901cf649.gif

1499a983c3cb5d60d1e7d7d1419144b0.gif

cdf1e288ca02272e717c9d5e4cb180bd.gif

Essential Net Tools 4.0 (son sürüm)

ESSANTIAL NET TOOLS KULLANIMI:

Essantial net tools kullanima açik share bilgisayarlara kolayca girmek te kullanilan bir programdir. Bu tür diger programlara göre hem daha seri hemde herkes kolaylikla bu program sayesinde share bilgisayarlara girebilir. Bilgisayarlara girebilmemiz için sadece bu programi download etmemiz yeterli degil. Öncelikle ag ayarlarimizi yapmamiz gerekiyor. NB Scan bölümünü seçerek asagidaki starting ip adres bölümüne baslangiç ip no.su Ending ip adres bölümüne ise bitis ip. nosunu yaziyoruz. Starta basiyoruz ve kullanima açik ve kapali bilgisayarlar listelenmeye basliyor. RS yazan kisimda Yes olanlarin üzerine sag tikliyoruz. No yazanlarla hiç ugrasmiyoruz çünkü kullanim verilmemistir. Daha sonra sag tusa basiyoruz ve Open Computer i seçiyoruz. 5 saniyelik bir beklemeden sonra karsi bilgisayarla baglanti kurulmus oluyor.

karsi bilgisayarla baglanti kuruldugunda c d simgeler ekrana gelirse ne ala c nin üzerine iki kez tikliyoruz ekran donmus gibi oluyor, açilincaya kadar beklememiz gerekiyor. Tam kullanim vermis basliyoruz bilgi paylasimina.

Bazi bilgisayarlarda c - d dizinleri görünür çift tikladiginizda karsiniza sifre ekrani gelir, bazilarinda hiç bir sey görünmez pc iç sifrelidir. Bazilarinda sadece yazicilara paylasim vermistir. Bazilarinda sadece mesala mp3 download veya dinleme için izin verilmis olabilir. Bazilarinda bilerek veya bilmeyerek tam yetki verilmistir.

INDIR:
buradan indirebilirsiniz

mx-p

Katılımcı Üye
24 Tem 2010
761
0
Atina
Bu programla tam olarak neler yapabilirim ? Mesela karşı tarafın webcamını , masaüstünü izleyebilir miyim ? Untitled on Vimeo , bakın buradaki programa , bunun bütün özelliklerine sahip midir ? Eğer bilginiz varsa , bu videodaki testport'un açık dediği bir port biliyor musun ? 1 haftadır açık port bulmaya çalışıyorum ama bulamadım . Kusura Bakma konuyu çok saptırdım ama adını çok duydum , konularını da çok gördüm , yardımcı olursan çok sevinirim . Ben şimdiden vereyim teşekkürü , iyi geceler .

54vane54

Üye
14 Haz 2011
85
0
Se-zer arkadaş ben essential net tools kullnyrm ancak arkadastan IP Numaram veya herhangi bir ip örenme sitesnden ip numarasını istyirom veriyor aratıryorm bişi cıkmıyor. sonuna 1 de yazıyorum.bir diğer sorunum bulduklarımıda open computer diynce onn pcsi acılacagına benim belgelerim acılıyor.acaba çözüm nedir ?

27 Ağu 2011
200
0
Trabzon
ağ ayarlarını birisi söyleye bilirmi netde aradım ama hepsi programı anlatıyor en az 10-15 video izledim yardımcı olun lütfen..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.