Evcil yılanım ihtiyaçtan satılık :)

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N

Murtaza evcildir beyler. Yemek işini genellikle evcillikten çıkınca yapıyor. kafası ile şaka yapmaya çalışmayın ortalığı dağıtır. Murtaza diye seslenin gelir gelmez ise sss diyin bakın nasıl geliyor size tip tip bakıyor o an görürsünüz :) bide ilk aldığınızda hafiften bi hareketlenmeler yaşayabilir o sevgi gösterisidir. İyi bakacak olanlara 9.90 TL'ye satmayı düşünüyorum. Bu arada murtazamı asla ve asla kargoyla göndertmem. Bi defa denedim çirkefleşiyor kutunun içinde :D
RY5BY1.jpg

Fiyat: 9.90 TL :D

Umarım gülmüşsünüzdür beyler, Yazı kendime aittir :)

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
Beyler bim'dekiler biraz saldırgan oluyor mesela murtazanın şöyle bi huyu var murtaZAAAAAAA xd dedinizmi murtaza saldırmaz. ama diğer çin malı murtazalar argo kelimeler kullanarak saldırganlığını gösteriyorlar :D

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Almaya gönüllüyüm :D Adres ver önce bana alışması için ağzına parmağımı koyayım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.