Evil Lands

xagirabi

Yeni üye
4 Haz 2019
8
0
Mobil olarak gerçekten güzel bir RPG oyunu oyun hakkında sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz yeni başlayanlar ne yapmalı, hangi karakteri kullanmalıyım vs gibi oyun hakkında biraz bahsediyim
-Lv sınırı 50 Lv yaratıkları keserek lv alıyorsunuz görevler yaparak ödüller alıyorsunuz
-Silah,zırh,kolye,kask,yüzük,ayakkabı,tılsım gibi itemleri kestiğiniz yaratıklardan bulabilirsiniz.
İtem sınıfları şu şekilde
Renklerle belirlenmiş renksiz, mavi ve mor olarak 3 farklı sınıf var en güçlü olan itemler mor renkli olanlar her itemin ayrı özellikleri bulunmakta
-özniteliklere gelecek olursak (statü)
Şans,hız,güç ve yaşam olarak yükseltebileceğimiz bölüm bulunmakta her lv de 5 kere birisini yükseltebiliyorsunuz
Benim size önerim ilk başlayanlar şans olan bölümü fullesinler item düşme şansınız artıyor ayrıyetten (mavi) elf botu giymenizi öneririm kasılma sırasında büyü bozma yeteneği var ve item düşürme şansınızı arttırır
Oyunda önemli olan bir şey de altındır biriktirin
Ve mor taş verecek görev yaptıkça bir de 3 saatte bir ücretsiz sandıktan onu da biriktirin ileride işinize yarayacak oyun hakkında çok daha fazla bilgi vermek isterdim ama çok fazla olduğu için siz bilemediğiniz yerde bana sorun öyle cevaplamam daha iyi olur önerim hız ve şans ı maxlayın diğerlerini eşit dağıtın özniteliklerde herkese iyi eğlencele dilerim xAgirAbi ✓:):

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.