Ewet arkadaşlar resmin içine trojen sakmayı gösterelim size bu sefer bakmadan geçme..

B34T

Yeni üye
16 Nis 2008
8
4
86696237bj3.jpg

45570955kf3.jpg

lazow61

Katılımcı Üye
18 Mar 2008
527
8
ne kadar doğru anlattın bilmem
ama ben yaptım oldu :D:D
başka bi pc ye bi administratör açtım
saol paylaşım için

serkansan26

Yeni üye
24 Ara 2008
3
0
Eline sağlık, ama eksik anlatım, farklı kaydetten sonuna gif.jpg. vs. demişsin, bunu nereye yazıcaz.Not pad içine mi, kusura bakma hatam varsa özürdilerim, ben pek anlamadım ne yazık ki

brkfrkn_3594

Yeni üye
7 Haz 2008
21
0
evet trojen kodunu daha doğrusu bana bilgisayardaki tüm şifreleri alma kodu nu pm olarak atarsanız çok sevinirim +rep veririm...

hecker

Yeni üye
21 Ocak 2009
3
0
BUNU YAZAN KARDEŞ ERZURUM LUMUSUN
BU
SuskunLuGum AsaL£timĐendir,Her Lafa Verecek Cevabım Var. Ama ßir Lafa ßakarım Lafmı Điye, ßird£ SöyLeyene ßakaRım AĐam Mı Điye!...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.