Exploit Kulübü [ Alımlar Açık! ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
81e1j1r.png

ltgn7pe.png

TürkHackTeam forumunun exploit ve exploit market bölümününde konu açmak için kurulmuştur. TürkHackTeam forumununda konu açarken yazılımlarda açık bulunup exploit yazarak exploit markette exploit satılacaktır. Böylelikle TürkHackTeam'i geliştirip TürkHackTeam'in adını duyururken kulüp üyelerinin de bu işten para elde etmelerini sağlamaktır.

t8qz975.png

Haftalık olarak 1 adet olmak üzere Exploit ile alakalı konular açılacaktır. Konular özgün olup 200 kelime sınırını geçmelidir.
Yazılımlarda açık arama ve exploit yazma işlemleri koordineli bir şekilde grup halinde olacaktır.

edbl5ll.png

7 gün pasif kalmakta olan üyeler kulüpten atılacaktır.
verilen görevleri yerine getirmeyenler kulüpten atılacaktır.

f4k1a3w.png

0nka

eil2zer.png

-

on88sjc.png

-

mk7ngqa.png

Telegram-Logo.png

c8d1mka.png

Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bana özel mesaj yoluyla gönderiniz

THT Profil Link:

Ad:

Telegram:

Daha önce bir ekipte bulundunuz mu? Ayrılma sebebiniz?:

Bildiğiniz programlama dilleri nelerdir?:

Foruma ne kadar süre ayırabilirsiniz?:

cdo0p83.png

-

Kulübün açılması için gerekli izinler Kulüpler Sorumlusu "Jaime Lannister" tarafından alınmıştır.
katılacak arkadaşlara başarılar :)

0nka

Üye
14 Mar 2022
100
55
Satılmadan önce yönetim exploitleri doğrulayacak mı acaba ?
kulüpçe exploitler denenecek ve testleri yapılıp exploit market bölümü kurallarına uygun bir şekilde (https://www.turkhackteam.org/konular/bolum-kurallari.2015857/#post-9593342) exploit markette konu açılacaktır ve maddi değeri gene kulüpçe belirlenecektir yani yönetimden kastın kulüpse evet ama THT yönetimini diyorsan sadece exploit market kurallarına göre olması yeterli yönetim için

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Tebrik ederim ve başarılarınız daim olsun.
Exploit mevzusu forumda ilk duyulduğunda zaten vardida konsepti degişti diyelim

Exploit Kulübü ne zaman açılır veya böyle bir kulüp açmayı kim akıl edecek acaba diye arkadaşlarla laflamistik :) kismet bugüneymiş. Bu arada kötü bir manada değil gayet mantıklı bir iz üzerinden yürümek oldukça akıllıca bir yöntem.

Benim vaktim olsa bende acabilirdim
Ucu veya sonu olmiyan koca bir okyanus herkese ekmek var teknesini yürütebilene.
Tekrar başarılar

0nka

Üye
14 Mar 2022
100
55
Tebrik ederim ve başarılarınız daim olsun.
Exploit mevzusu forumda ilk duyulduğunda zaten vardida konsepti degişti diyelim

Exploit Kulübü ne zaman açılır veya böyle bir kulüp açmayı kim akıl edecek acaba diye arkadaşlarla laflamistik :) kismet bugüneymiş. Bu arada kötü bir manada değil gayet mantıklı bir iz üzerinden yürümek oldukça akıllıca bir yöntem.

Benim vaktim olsa bende acabilirdim
Ucu veya sonu olmiyan koca bir okyanus herkese ekmek var teknesini yürütebilene.
Tekrar başarılar
katılımları beklersek bilgili arkadaşlarla iyi işler çıkacağından eminim, kısmetse katılım olacak :), yürüteceğime de bilgi birikimime ve daha önce bu konuda aldığım ödüllere girdiğim yarışmalarda derecelerime, aldığım eğitimlere güveniyorum arkamı yaslayacağım her şeyin somut olmasına dikkat ediyorum.
teşekkürler hocam tebrik ve dilekleriniz için :) .

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Heybesi dolu olanın yolu yarıda kalmazmış.
Vitrini doldurmuşun afferin önemli bir konu bu ,
Biz erkekler bir gömlek veya pantolon ihtiyacını tedarik etmek için özel olarak gün veya zaman ayarlamayız ,
Herhangi bir cadde veya alışveriş merkezi civarında hiç aklımızda yokken gömlek veya pantolonlarımızı alırız
Bizi ihtiyaç gözümüzü Vitrinler uyandırır Vitrindeki Cansız mankenlerin görünümü ve kendimize yakışagını düşündügümüz zaman alırız.
Senin şu yazdıklarında bana bunları yazdırdı Güzel vitrin yapmışın kendine inşallah ileride daha iyi ve güzel yerlerde olursun.

0nka

Üye
14 Mar 2022
100
55
Heybesi dolu olanın yolu yarıda kalmazmış.
Vitrini doldurmuşun afferin önemli bir konu bu ,
Biz erkekler bir gömlek veya pantolon ihtiyacını tedarik etmek için özel olarak gün veya zaman ayarlamayız ,
Herhangi bir cadde veya alışveriş merkezi civarında hiç aklımızda yokken gömlek veya pantolonlarımızı alırız
Bizi ihtiyaç gözümüzü Vitrinler uyandırır Vitrindeki Cansız mankenlerin görünümü ve kendimize yakışagını düşündügümüz zaman alırız.
Senin şu yazdıklarında bana bunları yazdırdı Güzel vitrin yapmışın kendine inşallah ileride daha iyi ve güzel yerlerde olursun.
teşekkürler hocam hem benzetmeleriniz hem dilekleriniz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.