Facebook 2. Kez Kullanıcı Adı Değiştirme

yasevyada

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
641
0
[SABİTLİK]
Evet Arkadaşlar Herkese Selamun Aleyküm

Yeni Bi Yöntem Buldum Neyse Geçelim

1-)Yeni bi sayfa açın 25 kişiye beğendirin!
2-)sayfanın ayarlarına girin
3-)sayfa bilgilerini güncelle
4-)facebook internet adresi yazan yere girip kendi facebook adresinizi yazın(sahip olduğunuz) Değiştir Deyin
5-)sonra kendi hesap ayarlarınızdan yeni kullanıcı adınızı seçin :D
Teşekkür Vermeyene :mad:

------ AÇIK KAPATILDI DENEMEMEYİ DENEYİNİZ --------

Son düzenleme:

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
Tamam da bu bir açık değil ki ! Sayfaların ki değiştirilebiliyor. Ama normal kulanıcı profili 2 kez değiştiremiyor. :)

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Arkadaşlar bu sayfanın kullanıcı adını değiştirmek için değil profilin kullanıcı adını değiştirmek için bende şimdi deniycem ama 3.kez yapabiliyo muyuz ki :D

Son düzenleme:

yasevyada

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
641
0
Ben Size Sizin Kendi Kullanıcı Adınızı Değiştirmeyi söylüyorum Sayfanınkini Değil
Araştırıp Gelin 2.kez Değiştiremezsiniz Hiçbir Facebook Kullanıcı Adınızı

Edit: Sizin Kullanıcı Adınızı Sayfaya Aktarıyor SonraSizin Kullanıcı Adınız Yok Oluyor [OK??]

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
Ben Size Sizin Kendi Kullanıcı Adınızı Değiştirmeyi söylüyorum Sayfanınkini Değil
Araştırıp Gelin 2.kez Değiştiremezsiniz Hiçbir Facebook Kullanıcı Adınızı

Edit: Sizin Kullanıcı Adınızı Sayfaya Aktarıyor SonraSizin Kullanıcı Adınız Yok Oluyor [OK??]

Araştırdıkta geldik. !

xYEgaj.png

Son düzenleme:

yasevyada

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
641
0
Kullanıcı Adını Aktar Dersen Senin Kullanıcı Adın Sayfaya Geçecektir Böylelikle Senin Kullanıcı Adın Olmayacaktır Hesap Ayarlarına Girip Yeni Kullanıcı Adını Seçebilirsin Demeye Çalışıyorum

Anlayana!

oknoztrk

Yeni üye
26 Haz 2012
5
0
Yöntem çalışıyor , çok teşekkür ederim ayrıca sayfaya 25 beğeniye de gerek yok :) sayfayı oluşturup işlemlere devam edin ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.