Facebook Buglu Hesap Yapma #Ferhat27

ferhat27

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
850
0
28
Gaziantep
>>> Lütfen Teşekkür Etmeyi Unutma <<<

Arkadaşlar öncelikler merhaba bugün sizlere buglu hesap yani fotograf isteyen hesabın nasıl yapabilecegimizi anlatım öncelikler

yandex mailden yeni bir kız hesabı oluşturuyoruz ve bir foto koyuyoruz daha sonra Google Play Storeden Puffin For Facebook uygulamasını indiriyoruz
DdjBXm.png

buradan Açmış Oldugumuz hesaba giriş yapıyoruz
daha sonra sayfa begeni engeli yememiz lazım !!

[örnegin Takunya sayfasını beğeniyoruz (Puffin for facebook'dan)

mk04lZ.png

daha sonra begen butonun altından begenebilcegim sayfalar çıkıyor
8djPnW.png

begeniyoruz işte engel yiyene kadar. En geç 2 saat içinde facebook hesapı foto istiyor ve buglu hesabı yapmış oluyoruz

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Aga yandex mailden hesap açtım fotoda koydum puffin for facebook indirdim ama ordan giriş yapamıyorum acaba kaydolmamız mı gerekiyor?

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Bak şimdi akıllı güzel kardeşim benim bu buglu hesabı kim bu konuma getirdiyse öncelike burdan onu alkışlıyorumki buglu hesap bu değidlir buglu hesap kayıt olduğunuzda hesabınızda email olmamasıdır ve bu sayede 7 madde formuna girdiğiniz zaman açık hesabınızda email olmadığı için formda email yeri açılır ve bu sayede o yere hedef kişinin emaili yazılırı ayrıca 7 madde fixlenmiştir.

lavyers

Üye
19 Ağu 2017
91
0
Bak şimdi akıllı güzel kardeşim benim bu buglu hesabı kim bu konuma getirdiyse öncelike burdan onu alkışlıyorumki buglu hesap bu değidlir buglu hesap kayıt olduğunuzda hesabınızda email olmamasıdır ve bu sayede 7 madde formuna girdiğiniz zaman açık hesabınızda email olmadığı için formda email yeri açılır ve bu sayede o yere hedef kişinin emaili yazılırı ayrıca 7 madde fixlenmiştir.

gerekli açıklama yapılmıştır

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
artık 7 madde fix yedi ve buglu hesabın anlamını ve özelliğini tamamen yitirdi keşke bunun yapımını fizlenmeden önce öğrenebilseydim ozaman hem kapanan hesaplarımı açardım hemde beni kapıyanların hesaplarını kapardım yinede eline sağlık fakat hiçbir özelliği kalmadı buglu hesabın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.