Facebook Durum Beğen

ByImpera

Katılımcı Üye
25 Ocak 2012
562
0
Form1.vb
Merhaba Arkadaşlar Burada Bir Sourceli Konu İle Tekrar Karşınızdayım Arkadaşlar Sizlerin Öğrenmeniz Ve Bilgi Edinmeniz Program Yapmanız İçin Burada Program Yapıyorum ve Source Paylaşıyorum Arkadaşlar Yaptığım Programlar Çalışmaktadır...
Buyrun Konuya Geçelim...

Programın İsmi : Facebook Durum Beğen
Programın Sürümü :1.0(İlerleteceğimi Düşünmüyorum)
Programın Dili : Vb.Net
Programdan Görüntüler :
facebook1.PNG

facebook2.PNG

İndirme Linkleri :

Programı İndirme Linki
Source İndirme Link

Virüs Total

Arkadaşlar Her Hangi Bi Sorunda Hatada Yardımcı Olabilirim ÖM Atabilirisniz..

cyberdv3

Üye
20 Eki 2012
245
0
./root
Çoğu insan bu tarz programların src'sini arıyor , yararlı bir konu açmışsın
Emeğine sağlık / teşekkürler

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Ellerine Sağlık Kardeşim :) Programların güzel fakat diğer dillere de uğrarsan daha güzel olacaklarını tahmin ediyorum :) Aslında VB.NET'te iyidir . Neyse kafana göre takıl :D

"SüVaR!"

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
467
0
izmir
Grafikler çok güzel olmuş vb6 da olsa işime çok yarardı ama bakarak benzerini yapmaya çalışacam teekürler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.