Facebook Eski Tarihli Hesap Düşürmek // SMK

dmr04556

Yeni üye
14 Mar 2017
30
0
Hatay

Herkese Merhabalar Değerli Tht Üyeleri.
Bildiğimiz üzere şu sıralar yeni facebook hesabı açtığımız zaman hiçbir kural ihlali yapmasak nile facebook hesaplarımızı kapatıyor ve bu durum çok can sıkmaya başladı.
Bugün Sizlere eski tarihli Facebook hesapları düşürmeyi anlatacağım.

Peki ne işe yarar eski tarihli hesap ?

Arkadaşlar eski tarihli hesaplar kapanmıyor yani kapanma ihtimalleri çok zor çünkü facebook un eski , old üyesi olduğunuz için adamlar size güveniyor. Siz 2017 tarihli bir hesapla yaptığınız ilk kural ihlalinde (+18 paylaşım vb.) Hesabınız direkt olarak kapanırken 2009 tarihli bir hesap 24 saat paylaşım engeli yiyor.
Artık çok uzatmadan konuya geçelim.

Şimdi arkadaşlar bildiğiniz üzere çoğu facebook hesabı hotmail com uzantılı maillerle açılıyor. İşte olay tamda burada başlıyor. Uzun süre kullanılmayan hotmail hesaplar siliniyor yani ben [email protected] diye bir mail adresi aldım ve bununlfa facebooka kaydoldum diyelim. Bu mail adresine 1 2 yıl girmedim mail falanda almadım . Signup.live.com a girdiğimde kaydolurken kullanıcı adına [email protected] yazdığımda bu mailin almaya müsait olduğunu göreceksiniz. Peki ne işe yarayacak önceden alınmış bir mail ?
Şimdi arkadaşlar burada biraz yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekiyor. Örneğin ben girdim kaydolma adresine ve yazıyorum [email protected] bu mail kesinlikle alınmıştır . Deniyorum hemen [email protected] yazıyorum birde baktımki mail almaya müsait . Hemen facebook un şifremi unuttum bölümüne girip [email protected] yazıyorum. Eğer bu maile ilişkin bir hesap bulunur ise bu mail adresini alıyoruz ve facebook tna mail adresimize kod göndermesini istiyoruz. Vee hop hesap elimizde. Ama dikkat etmemiz gereken şey hesabı aldıktan sonra giriş yapın ve hiçbir işlem yapmayın hesapta . Facebook güvenlik önlemi olarak hesabı kimlik onayına atacaktır.
Hesap cihazınızda en az 12 saat açık kalsın dah sonra işlem yaptığınız zaman facrbook hesabınızı kimlik onayına atmayacaktır.

Beyler mobilde olduğum için video çekemiyorum inşallah onuda bir pc alınca yaparız. Sizden tek ricam Teşekkür Et butonuna basmanız . Herkese İyi Hack ler dilerim

dmr04556

Yeni üye
14 Mar 2017
30
0
Hatay
Adminler konuyu yanlış yere açtım . Rica etsem taşıyabilirmisiniz forumda yeniyim hatam için özür dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.