'Facebook Grup Çalma Taktiği' /Leopic.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
facebook-kapak-resmi-2013.jpg

Merhabalar. Bugünki konumda sizlere nasıl bir facebookta grubu çalabilceğinizi anlatıcağım. Bu konu hakkında pek bi fazla konu hatta hiç rastlıyamadım ( Turkhackteam ) 'da. açalım dedim. Öncelikle Grubu kapatmak için değil çalmak için yöntem kullanıcağız. Lakin hesap kapatmasını bilmeniz gerekiyor. Ben hesap kapatmaktan "Anlamam." diyen üyelerimiz varsa youtubeda; Facebook taklit formu şeklinde araştırabilir. Bu taklit formu ile hedef kişinin hesabını kapatabilirsiniz, diğer kapatma methodlarınada yönelebilirsiniz. 7 madde kapatma taktiği önerimdir. Lafı uzatmadan konuya geçeyim;

1-) Facebook grubuna giriyoruz, Hangi grubu çalmak istiyorsanız. Adminler-modları az olursa daha iyi olur.

2-) Hesapta kaç tane yönetici-mod varsa hepsinin hesabını tek tek kapatıyorsunuz. Dostlarım şimdi 15 tane admin mod varsa ugraştırır. 1-2 veya 2-3 tane admin-mod gruplu varsa onlara yönelin. yok ya ben üşenmem taktiği ögrendim gider kapatırım diyorsanız siz bilirsiniz. Ben genellikle 3-4 admin-mod olan grup adminlerine 7 maddeyi atıp, hesapları kapandıktan sonra grubu kendi üzerime alıyorum.

3-) Gruba girdiğiniz zaman tüm admin ve modlara taklit formunu yapıştırın. Diğer kapatma methodlarını biliyorsanız onlarıda uyguluyabilirsiniz illa taktik atıcak değilsiniz ama hesabın kapanması gerekiyor kapanmazsa bu taktik işe yaramaz.

4-) Grupta admin ve modları kapattıktan sonra, Gruba giriyoruz. Sağ kısımda "Yönetici Ol" şeklinde bir buton görüceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra Facebook sizi otomatik olarak grubun yöneticisi yapıyor. Ama anlık olarak takip etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde bir başkası butona tıklarsa birde onla uğraşırsınız :trl .

-Bu taktik işe yaramaktadır, Facebookta Gruplarda modlar,yöneticiler kapandıktan sonra böyle bir işlevi size sunuyor, Yöntemi kendim bulmadım, bir grupta denemiştim sorunsuz çalıştı lakin aylardır var olan bir yöntemdir.Anlatım-yöntem tamamen bana aittir kolay gelsin :).

z3WP4R.png

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
7 madde taktiği nedir?

Şuan herkes bunu soruyor , Bunun paylaşılmama nedeni fixlenmemesindendir . 2 tane form var bu form üzerinden işlem yapıyorsunuz, Sonra mail'e girip birde mail atıyorsunuz toplamda hesap kapatıldı kısmına gelince 7 madde olarak gözüküyor, Buda etkili bir yöntemdir fazlasıyla. Bu 7 madde ile bir çok ünlü oyuncunun facebook sayfası ve profili kapatıldı ( Tarafımca değil. ) İleri zamanlarda bununda çekilişini yaparız. Kimsenin paylaşmama sebebide mantıksal olarak her önüne gelenin hesap kapatmamasıdır.

kapatma taktıklerı nedir :) onlarda paylaşsaydınz hocam

Konuyu pek uzun tutmak istemedim, Direk grup kapatma taktiğinin işlevini anlattım. Bir dahaki konumda kapatma methodlarını anlatırım.

boybies

Üye
27 Haz 2016
155
0
Birde hesap kapatma taktigi olsaydi guzel olurdu eline saglik hocam hesap kapatma taktiginide bekliyorum en kisa zamanda :)

armut66100

Üye
29 Mar 2013
63
0
eline sağlık hocam ama herkesin dediği gibi hesap kapatma konusuna da değinirsen çok güzel olacaktır

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
MERHABA genelikle konularinizi takip ediyorum ve basarili buluyorum oncelikle elerinize saglik fakat genelikle konulariniz eksik ve ise yaramayacak hale ve dusunduren yerlere yer aliyor bir konuya girisim yapiyorsunuz fakat devami olmayinca insanlar buna kafa yorup elinden geleni yapmaya calisir fakat bir sonuc elde edemez arti sizin bana aitir bahsetiginiz konu bu cok eski bir yontemdir size ait degildir fakat ise yaramaktadir dedikleriniz dogrudur ama dedigim gibi konu eksik olunca kimse faydalanmamaktadir ve faydalanamicak konularda sadece yararli siz cikacaksinizdir sosyal medyada tonlarca forum linkleri ve sahte veya dogru linkler bulunmakta hangisi dogru hangisi yanlis bilemez deneye deneyede bir sonuca ulasilmaz umarim cumlelerimi yanlis algilamasiniz basarilarin devamini dilerim saygilar.

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
MERHABA genelikle konularinizi takip ediyorum ve basarili buluyorum oncelikle elerinize saglik fakat genelikle konulariniz eksik ve ise yaramayacak hale ve dusunduren yerlere yer aliyor bir konuya girisim yapiyorsunuz fakat devami olmayinca insanlar buna kafa yorup elinden geleni yapmaya calisir fakat bir sonuc elde edemez arti sizin bana aitir bahsetiginiz konu bu cok eski bir yontemdir size ait degildir fakat ise yaramaktadir dedikleriniz dogrudur ama dedigim gibi konu eksik olunca kimse faydalanmamaktadir ve faydalanamicak konularda sadece yararli siz cikacaksinizdir sosyal medyada tonlarca forum linkleri ve sahe veya dogru linkler bulunmakta hangisi dogru hangisi yanlis bilemez deneye deneyede bir sonuca ulasilmaz umarim cumlelerimi yanlis algilamasiniz basarilarin devamini dilerim saygilar.

Eleştirin için teşekkür ediyorum, İşe yaramıyacak halden kastınız bu konuyu veya diğer açtığım konuları bir çok kişi bilmiyor diye bilirim. Şöyle düşün senin bildiğini kaç kişi biliyor? Veya benim bildigimi kaç biliyor? Burda önemli olan senin bildiklerin degil senin bildiklerini bilmiyen kaç bin insan var belki.

konuda hesap kapatma ile alakalı dedim, hesap kapatmayı anlatsam konu çok uzun sürerdi. yol gösterdim, biraz araştırma sonucu kapatabilcekleri hakkında. Örnek veriyorum Youtubeye Facebook hesap kapatma diye yazdığınız zaman maşALLAH x10000 küsür video çıkıyor. Deniye deniye sonuca ulaşılamaz lafı yanlış kalır burda. Sonuçta deniyerek bir başarı elde edilinir. Ben yolu gösteririm devamını kişi kendi isteğiyle getirir.

Yöntem'i kendim buldum kısmına geleyim, Gidip bir forumdan veya facebookta bir durum bağlantı vesayre kısmından okuyup görüp yazmadım bu konuyu onun dışında bu grup yöntemini 2 ay önce bir grupta adminleri modları kapatma sonucu bulduğum bir yöntemdi. Dedigim gibi Sosyal medya üzerine açtığım nerden baksan 1,000 konu var hepsini tek tek inceliyebilirsin işe yaramıyan bir konu dahi bulamazsın. Bunun nedenini söyliyeyim, Bildiğimi öğretmeye çalışıyorum. Bildigimin daha fazlasınıda PDF şeklinde veya makale şeklinde hazırlayıp zaten çekiliş ile sunuyorum. Onlarıda normal paylaşmama nedenim Diğer forumların veya blogların "Alıntıdır." demeden dahi paylaşmaları canımı sıkmalarındandır.

Eleştiriye açık bir insanım dostum sorun değil ben anlıyorum seni. Demek istedigin bir konuyu söylüyorsun tam uzun neden anlatmıyorsun şeklinde, Ama bak şimdi 7 madde forumunu söyledim ben konuda, Paylaşılmadı dedim. Yabancı bir forumda paylaşılmadığını nerden bilelim degil mi? Biraz araştırma sonucu onuda bulurlar. Benim vermeme sebebim her önüne gelen kişinin hesap kapatmaması içindir. Senin bildiğin şeyleri bir başkası bilmiyor. Mantığıyla ilerlerim ben :). Teşekkür ederim kolay gelsin.

Eski bir yöntem kısmına geleyim, Bu yöntem bayadır var olan bir yöntem. Ama forumda bunun üzerine pek fazla bir anlatım bulunmamaktadır. Dedigim gibi son 4 aydır meşhur olan bir method.

- Konuda her hangi bir eksilik yok, Tamamıyla anlatılmıştır zaten. Sadece resim video eklemediğim için sorun olmuş olabilir tabi, ama detaylı anlatımdır. Onun dışında Forumumuzda bunun üzerine bir konu bulamadım,göremedim. Dedigim gibi sizin bildiklerinizi veya benim bildiklerimi herkes bilmiyor.

-Devamı olmayıncadan kastınız nedir? ona değineyim. Devamı olmamak şu şekilde olur dostum, Başını anlatırsın sonu gelmez olur. Burda sonuda başıda gayet net bir şekilde anlatılıyor.

-Biraz daha onun dışına çıkayım; http://www.turkhackteam.org/yarisma...gsfacebook-community-operations-facebook.html Böyle bir çekiliş yapma sebebimde,Bir çok kişi yardım merkezinde Facebook hesabım kapandı nasıl açarım şeklindeydi, Bende bu bug ile böyle bir çekiliş yaptım. Konuyla ne alakası var dersin şöyle diyeyim, Ben bu bug'u deniyerek bulduğum bir bugtu. Deniyerekde bir başarı olabiliyormuş demek ki. Eleştirilere açık bir insanım dostum tekrardan eleştirin için teşekkür ederim. Ben bir konuyu yarı yarı anlatıp geçmem. Konudada yapmadım zaten. Tam net olarak anlattım, Hesap kapatmayı eklemediğim için bu tür algılar oluşabiliyor o yönden haklısınız tabi.

2012 Lerden Kalma Değilmi ?
Eline Sağlık

Forumda bunun üzerine pek fazla bi konu göremedim'de. 2012 değilde son 4 aydır meşhur olan bir method.

Son düzenleme:

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
Eleştirin için teşekkür ediyorum, İşe yaramıyacak halden kastınız bu konuyu veya diğer açtığım konuları bir çok kişi bilmiyor diye bilirim. Şöyle düşün senin bildiğini kaç kişi biliyor? Veya benim bildigimi kaç biliyor? Burda önemli olan senin bildiklerin degil senin bildiklerini bilmiyen kaç bin insan var belki.

konuda hesap kapatma ile alakalı dedim, hesap kapatmayı anlatsam konu çok uzun sürerdi. yol gösterdim, biraz araştırma sonucu kapatabilcekleri hakkında. Örnek veriyorum Youtubeye Facebook hesap kapatma diye yazdığınız zaman maşALLAH x10000 küsür video çıkıyor. Deniye deniye sonuca ulaşılamaz lafı yanlış kalır burda. Sonuçta deniyerek bir başarı elde edilinir. Ben yolu gösteririm devamını kişi kendi isteğiyle getirir.

Yöntem'i kendim buldum kısmına geleyim, Gidip bir forumdan veya facebookta bir durum bağlantı vesayre kısmından okuyup görüp yazmadım bu konuyu onun dışında bu grup yöntemini 2 ay önce bir grupta adminleri modları kapatma sonucu bulduğum bir yöntemdi. Dedigim gibi Sosyal medya üzerine açtığım nerden baksan 1,000 konu var hepsini tek tek inceliyebilirsin işe yaramıyan bir konu dahi bulamazsın. Bunun nedenini söyliyeyim, Bildiğimi öğretmeye çalışıyorum. Bildigimin daha fazlasınıda PDF şeklinde veya makale şeklinde hazırlayıp zaten çekiliş ile sunuyorum. Onlarıda normal paylaşmama nedenim Diğer forumların veya blogların "Alıntıdır." demeden dahi paylaşmaları canımı sıkmalarındandır.

Eleştiriye açık bir insanım dostum sorun değil ben anlıyorum seni. Demek istedigin bir konuyu söylüyorsun tam uzun neden anlatmıyorsun şeklinde, Ama bak şimdi 7 madde forumunu söyledim ben konuda, Paylaşılmadı dedim. Yabancı bir forumda paylaşılmadığını nerden bilelim degil mi? Biraz araştırma sonucu onuda bulurlar. Benim vermeme sebebim her önüne gelen kişinin hesap kapatmaması içindir. Senin bildiğin şeyleri bir başkası bilmiyor. Mantığıyla ilerlerim ben :). Teşekkür ederim kolay gelsin.

Eski bir yöntem kısmına geleyim, Bu yöntem bayadır var olan bir yöntem. Ama forumda bunun üzerine pek fazla bir anlatım bulunmamaktadır. Dedigim gibi son 4 aydır meşhur olan bir method.

- Konuda her hangi bir eksilik yok, Tamamıyla anlatılmıştır zaten. Sadece resim video eklemediğim için sorun olmuş olabilir tabi, ama detaylı anlatımdır. Onun dışında Forumumuzda bunun üzerine bir konu bulamadım,göremedim. Dedigim gibi sizin bildiklerinizi veya benim bildiklerimi herkes bilmiyor.

Forumda bunun üzerine pek fazla bi konu göremedim'de. 2012 değilde son 4 aydır meşhur olan bir method.

Sahsen kendi gorusumu ve genel olan bir durumu dile gitrdim burda sizde bizde ozgur olarak goruslerimizi paylasiyoruz aksine benim dusuncelerim bir elestiri degildi cunku sizi kucuk dusurmek veya konunuzu batiricak bir dusunceye sahip olmadim malesef okdar fazla elestiren insanlar bulunmaktadirki sizinde bizimde bazen hosumuza gitmeyecek seylerdir konunuza donersek altini cizerek soyledigim gibi sizi basarili buluyorum bu yuzden konularinizi takip etmekteyim siz bu bilgileri sunsaniz fixlense bile sizin basariniz fixin onune gecer diye dusunmekteyim baska yolar bulursunuz ben size demiyorum gelin burda herkesin onunde konunuzu bilgilerinizi dile gitrin baskalarida kendisine aitmis gibi yaymasi bu dogrudur malesef herkes demiyim fakat %90 ayni durumlari yapmaktadir fakat cekilis olarak degil belirli kisiler veya vermeden once isimlerini not ederek bilgilerini ele alarak bunari suna bilirsin aksi halde baska yerde bunarin gorunmesi bukdar kisi arasinda birisi yapmis oldugu ortaya cikicaktir boyle suna bilirsiniz veya ustlerden biriyle konusarak yayilmasini engelemenin bir durum ugrete bilirsiniz konunuz ise yaramaz veya yanlistir diye dile gitrmedim eksikligini dile gitrdim sahsen ben cekilislere katilmam isimi sansa birakmayi sevmem eminimki bu forumdaki %99 onemli bilgileri kimseyle paylasmaz cunku onarda gizemligi ve onari ozel kilicak birsey olur bu benim gorusum tekrar altini cizmek istiyorum bu size bir saygisizlik degil dusuncelerimdir saygilar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.