Facebook Hack //FB Brute Force Videolu Anlatım

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Hicbir Halta Yaramaz Bole Sifre Kirici Olmaz Zaten Sifre Kirici Kendisi Bulur Kirar Biz Yazarsak Kiriyo sifreyi Biz Sifreyi Blmiyosak O Bizden Neden Soruyo Sifre Listesine Sifremi Gercekten Yazmasam Bulmuyo Copluk

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Hicbir Halta Yaramaz Bole Sifre Kirici Olmaz Zaten Sifre Kirici Kendisi Bulur Kirar Biz Yazarsak Kiriyo sifreyi Biz Sifreyi Blmiyosak O Bizden Neden Soruyo Sifre Listesine Sifremi Gercekten Yazmasam Bulmuyo Copluk

Başlıkta "Şifre Kırıcı" diye bir şey gördün mü konuşuyorsun dostum?

Artı olarak videoyu izlersen arkadaşım ben fake hesap ile program yoluyla giriş yaptım. Kullanmadan yorum yapma.

bay8

Yeni üye
30 Ocak 2015
38
0
Çaban için teşekkürler fakat şifre listesnide tahmin edebiliyorsam kendim bulurum. Birde facebook brute force karşı önlemi var diye biliyorum. Eksiğim varsa düzeltin.

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Çaban için teşekkürler fakat şifre listesnide tahmin edebiliyorsam kendim bulurum. Birde facebook brute force karşı önlemi var diye biliyorum. Eksiğim varsa düzeltin.

Yanlışın yok fakat wordlist i kendin yazmasan da olur. Forumda 10.000 kelimelik wordlistler de var 10 kelimelik te.

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Videoyu izlemediğimi mi sanıyorsun? Tabiki 5 - 10 kelimelik bir wordlistle denersen işe yarar. Facebook 16 veya daha üst deneme sayılarında hesabı kilitliyor, böyle paylaşımlar yapmadan önce bir araştır. Hiç bu yöntemle hesap kırabildin mi merak ediyorum..

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Arkadaşlar bu yöntem deneme yanılma yöntemidir. Bunu CMS Brute Force gibi düşünün ki zaten bu da Brute force ile aynı işlevi görmektedir. Ayrıca lütfen emeğe saygı gösterelim ve saygısızlıktan kaçınmaya çalışın.

EvilHuman

Üye
19 Tem 2013
155
0
Çoğu hesaplar kilitlenmiyor bence şuanda facebook için en iyi brute force programıdır.. ayrıca iyisi varsa siz yapın arkadaşlar arkadaşa neden bu kadar ön yargılı davranıyorsunuz ayıp emeğe saygı beyler.. bu arada kardeşim eline sağlık videoda güzel olmuş eyvallah :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.