[Facebook Hacking Tüm Yöntemler]

zanli46

Uzman üye
11 Ara 2015
1,768
0
K.maraş
Öncelikle Selamun Aleyküm Herkese Tam Anlamıyla Facebook Hacklemeyi Anltıcam Size Öncelikle Belirteyim Hiç Bir Facebook Hesabı %100 Hacklenemez
1. Yöntem Fake Facebookun Basitleştirilmiş Yöntemi İle Facebook Hackleme Öncelikle Tıkla Üye Ol Bu Siteye TIKLA ÜYE OL SİTE BURADA

orWA6X.jpg

Ondan Sonra Buradan Facebook İçin Olanlardan Birisini Seçin Burada Facebooktan Ayrı Youtube Fakesi Falanda var ama benim konum Facebook Hacking Sadece Bunu Anlatıcam
8DvlYW.jpg

Bildiğiniz Üzere Z-shadow Aldığımız Linkler Google Chromede Açılmıyor Bizde Şöyle Birşey Diyecez.
zrkmp9.jpg
Ben Orada Sonkorsan Hilesi Buldum Yazdım Ama Sizin Yedireceğiniz Kurbanın Merakına Değiştirebilirsiniz
Bu Kurbana Attığımız Link Fake Scriptin Basitleştirilmiş Hali Ondan Sonra Kişi Facebook Bilgilerini Girince My Victims Bölümüne Böyle Düşüyor E posta şifre ve ip adresi
O76RjZ.jpg

2. Yöntem Onaysız Facebook Hesaplarını Hackleme
Bu En Basiti Bazıları E posta ile açıyor faceyi o telefondan ilk defa facebook hesabı açıldığı için facebook e postasını onaylatma gereği bile duymuyor hesap açan kişide onaysız e posta ile devam ediyor ve bi süreden sonra facebook çok kişi ekleyince telefon onaylaması istiyor ve telefon numarasını onaylıyor e posta onaysız kalıyor bizde bu kişiye arkadaş talebi gönderip e postasını çekiyoruz yahoo.comdan e posta çekmeyi neredeyse hepimiz biliyoruz e postayı çektikten sonra mesela [email protected] biz hotmail.com a kayıt oluyoruz bu [email protected] maili ile daha sonra kişinin facebook hesabında aktif olan e posta ile mail açtığımızda hesap bizde sayılır şifremi unuttuma girip maile kod gönderiyoruz ve kodu girip yeni şifreyi giriyoruz hesap bizde oluyor. Diğer Basit Yöntemlerde Keylogger,Rat,Trojan İle Hackleme bunu hepimiz biliyoruz zaten benim amacım keylogger rat sızda facebook hesabının hacklenmesi

3. Yöntem Güvenlik Sorusu Bulma
Şimdi Arkadaşlar Facebook Ta Bazılarının E postalarını Şifremi Unuttuma Yazınca Bazılarıı Oluyor Bazıları Olmuyor Diyenler Var İşte Cevap Sadece Eposta İle Açılmışlar Oluyor %40 İhtimalde Diğerleride Oluyor Ama Onlar garanti değil şimdi bi kurbanın e postasını şifremi unuttuma girdik diyelim 2. adım bunlara erişim yokmu diyecez sonra yeni eposta geliyor oraya kullanmadığımız veya bi yeni açtığımız mail adresimizi yazıcaz yazdıktan sonra güvenlik sorusu geliyor stabil bi soru "Annen Hangi Şehirde Doğru" Sorusudur Ve Bunu %80-90 Bulabiliyoruz şimdi kişinin duvarına giriyoruz kişinin nerede doğduğunu falan ortak arkadaşımız olmadan göremiyoruz bazılarını şimdi fake kız hesabınız varsa istek atın kişinin arkadaşlarına arkadaş bölümüde kitliyse kişinin fotoğrafını beğenenlere atın zaten onlarda arkadaşıdır onlar onayladıktan sonra 1 ortak arkadaşımız olsa bile kişinin nerede yaşadığını falan görebiliyoruz mesela K.maraş da yaşıyor yazıyor onu güvenlik sorusuna yazıcaz misal facebook nereden bilecek annesinin nerde doğduğunu ordaki bilgelere göre ekliyor biz kendimiz de yapmıyoruz bu güvenlik sorusunu K.maraş yazalım doğru çıkmazsa oradaki tüm bilgilerini yazın misal K.maraşta yaşıyor Kayseride Doğdu Oradaki Tüm Şehirleri Yazın %80-%90 Güvenlik sorusunu Bulacaksınız Ama iş tabikide güvenlik sorusuyla bitmiyor Güvenlik Sorusunu bulduktan sonra yeni şifreyi giriyoruz Ve Eğer Bu Kurban Facebook Hesabına 24 saat içinde giriş yapmazsa facebook bizimdir arkadaşlar eğer girerse zaten facebook eskiden giriş yaptığı ip den girdiği için kendisine güvenir ve yeni şifreyi yazdırır
4. yöntem de sahte kimlik olayı var yasal olmadığı için paylaşmama izin vermediler
Hadi Beyler Selametle Herkese Kolay Gelsin Teşekkür Etmeyi Unutmayın 1 Saat Uğraştım İyi Forumlar...

grknn

Yeni üye
3 Ocak 2016
32
0
3. Yöntem için ek güvenlik önlemi getirdiler. Şöyle ki; güvenlik sorusunu bulup, cevaplayıp şifreyi felan değiştirsen bile hesaba 24 saat sonra tekrar girmeni istiyor ve bu 24 saat içinde hesabın gerçek sahibi giriş yapınca olayı çakıyor ve gerekli önlemleri alıyor. Yani kurbanın 24 saat boyunca hesabına erişmesini engellemelisin.

zanli46

Uzman üye
11 Ara 2015
1,768
0
K.maraş
3. Yöntem için ek güvenlik önlemi getirdiler. Şöyle ki; güvenlik sorusunu bulup, cevaplayıp şifreyi felan değiştirsen bile hesaba 24 saat sonra tekrar girmeni istiyor ve bu 24 saat içinde hesabın gerçek sahibi giriş yapınca olayı çakıyor ve gerekli önlemleri alıyor. Yani kurbanın 24 saat boyunca hesabına erişmesini engellemelisin.

evet biliyoruz onuda yazdımya zaten kardeşim iyi oku

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.